Powered by Smartsupp

Hima Jomo - Pashm - niche parfém

Parfémová voda Pashm, kterou stvořil mistr parfémář Bertrand Duchaufour, v sobě odráží drsné hory Kašmíru nabízející úchvatné scenérie. Majestátní kašmírské kozy se volně pohybují a pasou se na vegetaci podél skalnatého terénu. Vzdušná vůně pašmíny je jemná a smyslná a evokuje svůdný zážitek z vůně, která je dřevitá, kořeněná a lehce pižmová. Nechte se zahalit do měkkého objetí ze skořice, bílého čaje a santalového dřeva, které se proplétají jako vzácné vzpomínky nomádů.

edp 50 ml / unisex

Značka: Hima Jomo
4 450 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Dřevitá, Pudrová, kořeněná, orientální
Pro koho: Unisex
PASHM packshot
Novinka

Hlava: jalovec, šafrán, skořice

Srdce: bílý čaj, kašmírové dřevo, kosatec

Základ: indické santalové dřevo, šedá ambra, semínka ibiškovce pižmového

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 7.4.2024
Nadhera...makkucka, zmyselna, hrejiva ako kasmir

Za parfémovým brandem Hima Jomo, založeným v Paříži v roce 2022, stojí odborníci a parfémoví nadšenci z Číny, Tibetu, Bhútánu, Indie a Francie. Jeho příběh se začal psát uprostřed pandemie, v době, kdy jsme byli nuceni trávit delší dobu v izolaci. Díky této neblahé zkušenosti se propast mezi obyvateli metropolí a okolním světem zvětšila více než kdykoli předtím a touha po opětovném spojení se tak zintenzivnila.

Zobrazit více

Vůně Hima Jomo zavedou své nositele na dobrodružnou cestu do divokých Himalájí, která jim umožní návrat ke kořenům a znovuobjevení pocitu pohody prostřednictvím přijetí olfaktorického bohatství této nebeské země.

Název Hima Jomo je kombinací dvou slov – slova Hima, které symbolizuje posvátné sídlo sněhu a zdroj života pro polovinu světové populace a slova Jomo, které označuje bohyni chránící majestátní zasněžené hory. Tato filozofie odráží způsob života, který vyznávají himálajští nomádi, kteří nacházejí klid a štěstí uprostřed svého odloučení od rušného vnějšího světa. Jejich život zaměřený na to nejnutnější je důkazem toho, že skutečné štěstí nespočívá v hojnosti, ale v nalezení radosti i z těch nejobyčejnějších věcí.

Parfémy z kolekce Treasures od Hima Jomo jsou inspirovány těmi nejlepšími himalájskými ingrediencemi. Přírodní parfémy této „no cruelty“ značky ukrývají minimalisticky navržené obaly, jež jsou inspirovány životem v jednoduchosti. Hima Jomo svými parfémovými kreacemi povzbuzuje v odpoutání se od rušného vnějšího světa a žitím v přítomném okamžiku, aniž bychom se starali o to, co dělají ostatní. Trojice vůní vás vezme na olfaktorickou cestu po malých tibetských vesnicích, nejkrásnějších rituálech a nejbohatších botanických ingrediencích.

Zpět do obchodu