Powered by Smartsupp

Jardins d'Écrivains - Ernest, difuzer, 500ml

Ernest Hemingway (1899-1961), americký nositel Nobelovy ceny za literaturu. Mnoho z jeho děl bylo napsáno v jeho koloniálním domě La Finca Vigia na Kubě. Interiérová vůně je inspirovaná velkorysou exotickou zahradou v návaznosti na tamní keře, mariposu, jasmín, banánový květ, citron, palo santo a santalové dřevo.

500 ml

2 170 Kč
Kategorie: Interiér

Vonný difuzér v minimalistickém a elegantním skleněném flakónu s bambusovými tyčinkami přinese klid a vůni do vašeho interiéru. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu