Powered by Smartsupp

L'Orchestre Parfum - Mono Cachemire - niche parfém

Dvanáctá "čichová melodie" v podání L’Orchestre Parfum dostala název Mono Cachemire. Stejně jako všechny předchozí vůně je i tato novinka chvalozpěvem na synestezii a obsahuje jednu hudební skladbu. Dvanáctý parfémový opus imituje pomalý, zastřený zvuk, tzv. lo-fi kick, narušený typickým praskáním vinylu, který zde ztělesňuje útulné pižmo připomínající kašmírový závoj. 

edp 100ml / unisex

3 750 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Květinová, Pižmová, Pudrová
Pro koho: Unisex
Snímek obrazovky 2024 04 09 v 14.24.47
Novinka

Vůně Mono Cachemire se zrodila z pokračujícího dialogu mezi Pierrem Guguenem, zakladatelem značky, a parfémářkou Nathalií Feisthauer, která pro značku vytvořila oblíbenou Electro Limonade. Srdcem Mono Cachemire je jemný a sofistikovaný ambrettolid doplněný aldehydy, které zvýrazňují přirozenou kulatost pižma. Zastoupen je také růžový pepř, jasmín sambac a mrkvová semínka. 

Mono Cachemire je součástí současného trendu pižmových, intimních a uklidňujících parfémů. Pocit z vůně nejlépe vystihuje lehkost a zároveň hutnost kašmírového svetru nebo přehozu, jako smyslná, útulná stopa, zahalující a zároveň nepostihnutelná. 

Hlava: bergamot, aldehydy, hruška

Srdce: jasmín sambac, kosatec, ambrettová semínka

Základ: pižmo, kašmírové dřevo, cedrové dřevo, ambroxan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

L´ORCHESTRE PARFUM je další z parfémářských značek představující mimořádné niche parfémy. Propojuje umění hudby a svět vůní, což dává vzniknout pěti originálním luxusním parfémům. Vytvořených z těch nejlepších ingrediencí, ručně vyráběných ve Francii, vhodných pro ženy i muže, kteří dokážou „naslouchat parfému“...

Zobrazit více

Jak o sobě říká zakladatel L´ORCHESTRE PARFUM Pierre, je současně jak parfumérem, tak hudebníkem. „Mé nejintenzivnější zážitky a vzpomínky byly ovlivněny těmito dvěma světy, omamným světem vůní a uměním hudby. Ty dokážou tvořit dokonalou harmonii.“L´ORCHESTRE PARFUM vytvořil, aby oživil tyto emoce a zároveň se o ně podělil. “Umění nosit hudbu, naslouchat parfému“,to je jeho myšlenkou.

A jak značka vznikala? Její zakladatel navštívil mnoho ateliérů, kde se vyrábí ty nejlepší strunné hudební nástroje. A spolupracoval s těmi nejlepšími řemeslníky, aby dokázal „cítit“ a uchopit vůni hudebních nástrojů: vůni dřeva, ze kterého se vyrábí kytary, mosaz pozounu, kůži hudebního nástroje kora …

Ke spolupráci pak přizval dvě vynikající parfémářky: Anne-Sophii Behaghel a Amélii Bourgeois. Ty dokázaly fantastickým způsobem spojit tyto vjemy a vůně s nádhernými esencemi jako néroli, růže nebo exotická koření. Tak vzniklo pět okouzlujících parfémů. Ke každému z nich pak pět talentovaných hudebníků současnosti složilo hudbu. Pět originálních skladeb pro pět jedinečných parfémů. 
„Naše parfémy jsou navrhovány v Paříži a vyráběny v Grasse, kde vznikají ty nejvyhlášenější parfémy na světě. Jsou vyráběny ze stoprocentně přírodního alkoholu, z vybraných ingrediencí a jednotlivé flakony jsou ručně vyráběny a lakovány“,říká zakladatel L´ORCHESTRE PARFUM.

Vytváření parfému pak považuje za druh umění. „Věřím, že jednotlivá umění by se měla vzájemně ovlivňovat a působit na sebe, aby dokázala podnítit zrod nových emocí.“A váží si spolupráce celého týmu. „Děkuji všem za jejich výjimečný talent a úsilí, díky kterým mohla značka L´ORCHESTRE PARFUM vzniknout. Obdivuhodná práce řemeslníků, hodiny parfumérů strávených nad kompozicemi parfémů a čas hudebníků, který věnovali komponováním jedinečné hudby, která vystihuje každý parfém. Ti všichni dokázali uvést tento sen ve skutečnost.“

Zpět do obchodu