Powered by Smartsupp

Le Prunier - Plum Beauty Oil - Zkrášlující švestkový olej

Jedinečný vícesmyslový požitek pro obličej, ruce, vlasy a tělo. Plum Beauty Oil pomáhá rozjasnit, vyvážit a obnovit pokožku a zároveň uzamknout vlhkost pro jemnou, mladistvou záři. 

30 ml

Značka: Le Prunier
2 750 Kč
Kategorie: Kosmetika
Pleť: Oleje

Tento požitkářský olej, ručně vyrobený z patentované směsi odrůd švestek z udržitelných zdrojů, je vynikajícím zdrojem vyživujících vitamínů a antioxidantů. Výkonné polyfenoly a omega mastné kyseliny 6 a 9 pomáhají chránit pokožku před poškozením volnými radikály, zatímco provitamíny A a E pomáhají pokožku hojit a hydratovat.

Detail produktu: 

Plum Beauty Oil s luxusní texturou se rychle vstřebává a nezatěžuje pokožku, pomáhá zklidnit podráždění a uzavřít vlhkost bez ucpávání pórů.

Perfektní antioxidační booster pro okamžité rozzáření pleti.

Přírodní UV Sunscreen Booster – pomáhá přirozeně posilovat a chránit kožní bariéru před sluncem a slunečním UV zářením.

V klinických studiích bylo prokázáno, že výrazně zesvětluje tón pleti.

Použití:

Ráno a večer naneste několik kapek na vyčištěnou pleť. Smíchejte kapku s vaším oblíbeným pleťovým krémem, podkladovou bází nebo tělovým mlékem, abyste zvýšili jeho účinky. Na vlasy používejte každý den po umytí šamponem nebo kondicionéru. Naneste olej na konečky vlhkých vlasů, abyste je chránili před poškozením fénem. Jakmile jsou vlasy suché, aplikujte je přímo na konečky vlasů, abyste je zjemnili a uhladili.

Složení: Organický olej ze semen Prunus Domestica

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Organickou kosmetickou značku Le Prunier, vycházející z rodinné tradice, založily sestry Jacqueline, Allison a Elaine Taylorovy v září roku 2017. Historie samotné značky se ale začala psát mnohem dříve - v roce 1916 u pradědečka sester Taylorových, který na bohaté půdě severní Kalifornie založil rodinnou farmu a vysázel první slivoňové sady s purpurově červenými kalifornskými švestkami.

Zobrazit více

Své mládí strávily sestry Taylorovy na sklizních a farmářských trzích, kde pomáhaly propagovat rychle rostoucí rodinnou farmu. Ta v polovině 80. let přešla kompletně do ekologického režimu a rozšířila export do Asie a Evropy. Na obchodních cestách se svým otcem sestry objevily kulturu západní Asie, která považuje sušenou švestku za „ovoce života“. V roce 2014 se spojily se dvěma světově uznávanými kosmetickými laboratořemi a společnými silami začaly vyvíjet vlastní pleťovou péči.

Vzácný  a účinný švestkový olej na obličej i tělo Le Prunier, který se ručně vyrábí při zachování udržitelných zemědělských postupů, v sobě ukrývá veškeré benefity tohoto mocného ovoce.

 

Zpět do obchodu