Powered by Smartsupp

Les Indémodables - Ambre Suprême - niche parfém

Ambra, mýtická voskovitá substance, která vzniká v trávicím traktu vorvaně, je jednou z nejcennějších ingrediencí v parfumerii. Vzhledem k její vzácnosti a hlavně ceně se ambra z 99% používá v syntetické formě.  V Ambre Suprême je ovšem použit 10% extrakt přírodní ambry speciálně získaný patentovanou extrakcí ultrazvukem, který dodává vůni živočišné, minerální, mořské i slané nóty.

edp 50 ml / unisex 

5 500 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Ambrová, Aromatická, Kořeněná
Pro koho: Unisex

Parfémář: Antoine Lie

Složení: aldehydy, šalvějový olej ze Švýcarska ‚Grand Cru’ růžový pepř CO2 z Madagaskaru, kardamomový olej z Indie, pomerančový květ ‚Grand Cru‘, neroli olej z Maroka, jasmínový absolut z Indie, pačulový olej ‘Grand Cru’

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Řemeslné, transparentní, autentické, luxusní, exkluzivní. Pro zakladatele francouzské značky Les Indémodables (Nadčasový) to nejsou jen prázdná módní slova, ale spíše každý aspekt jejich úžasných parfémů.

Zobrazit více

Parfémový dům Les Indémodables založili manželé Valérie a Rémi Pulvérailovi. Oba dva měli desítky let zkušeností z parfémářského průmyslu - Valérie, coby specialistka na maloobchodní prodej s kosmetikou a Rémi jako dodavatel ingrediencí pro společnost Givaudan. V roce 2016 se rozhodli založit svou vlastní laboratoř pro výrobu a produkci parfémů, kterou pojmenovali L'Atelier Français des Matières a svým zákazníkům namíchali první originální parfémové kreace.

K výrobě parfémů přistupují stejným způsobem, jakým se parfémy vyráběly po staletí:  vlastní technikou extrakce využívají ty nejkvalitnější ingredience od pěstitelů z celého světa. A když už mluvíme o transparentnosti a autenticitě - každý jednotlivý flakon obsahuje informace o procentu drahocenných přírodních látek použitých v dané receptuře a tak jejich nositelé přesně vědí, jaké nóty a v jakém poměru tvoří právě tu jejich vůni.

Jejich parfémová řada je aktuálně zastoupena deseti parfémovými kreacemi vč. novinky Patchouli Noisette, při jejíž výrobě byla poprvé v historii využita ultrazvuková extrakce z piémontských lískových oříšků.

 

Zpět do obchodu