Powered by Smartsupp

Les Indémodables - Chypre Azural - niche parfém

Parfém Chypre Azural je jako základní kousek každodenního šatníku: s extra svěží, citrusovou a dlouhotrvající stopou, která bude svého nositele provázet celým dnem jako druhá kůže.

edp 50 ml / unisex

5 500 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Aromatická, Citrusová
Pro koho: Unisex

Parfémářka: Florence Fouillet Dubois

Složení: olej ze sicilského pomeranče Tarocco 10 %, indonéský pačulový olej ‚Grand Cru‘ 5 %, ambrová infuze 2 %, extrakt z egyptské růže Centrifolia absolute Grand Cru 1 %, estragonový olej z Alp

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Řemeslné, transparentní, autentické, luxusní, exkluzivní. Pro zakladatele francouzské značky Les Indémodables (Nadčasový) to nejsou jen prázdná módní slova, ale spíše každý aspekt jejich úžasných parfémů.

Zobrazit více

Parfémový dům Les Indémodables založili manželé Valérie a Rémi Pulvérailovi. Oba dva měli desítky let zkušeností z parfémářského průmyslu - Valérie, coby specialistka na maloobchodní prodej s kosmetikou a Rémi jako dodavatel ingrediencí pro společnost Givaudan. V roce 2016 se rozhodli založit svou vlastní laboratoř pro výrobu a produkci parfémů, kterou pojmenovali L'Atelier Français des Matières a svým zákazníkům namíchali první originální parfémové kreace.

K výrobě parfémů přistupují stejným způsobem, jakým se parfémy vyráběly po staletí:  vlastní technikou extrakce využívají ty nejkvalitnější ingredience od pěstitelů z celého světa. A když už mluvíme o transparentnosti a autenticitě - každý jednotlivý flakon obsahuje informace o procentu drahocenných přírodních látek použitých v dané receptuře a tak jejich nositelé přesně vědí, jaké nóty a v jakém poměru tvoří právě tu jejich vůni.

Jejich parfémová řada je aktuálně zastoupena deseti parfémovými kreacemi vč. novinky Patchouli Noisette, při jejíž výrobě byla poprvé v historii využita ultrazvuková extrakce z piémontských lískových oříšků.

 

Zpět do obchodu