Powered by Smartsupp

Les Indémodables - Patchouli Noisette - niche parfém

Při výrobě této parfémové kompozice se Valérie a Rémi vrátili k mýtické vonné složce: pačuli. Tu zkombinovali s exkluzivní ingrediencí, která byla v parfumerii použita vůbec poprvé: ultrazvukovým extraktem z lískových oříšků z italského Piémontu, který zajišťuje rovnováhu mezi temnou a drsnou stránkou pačuli a dodává vůni jemně pralinkové tóny těch nejaromatičtějších lískových oříšků na světě.

edp 50 ml / unisex

 

5 500 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Aromatická, Dřevitá
Pro koho: Unisex

Parfémář: Antoine Lie

Macerace: 2 týdny

Složení: pačulový olej ‘Grand Cru’ z Indonésie & Srí Lanky 35 %, ultrazvukový extrakt z piemontského lískového oříšku ‘Grand Cru’ 20 %, etylalkohol 8%

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MS Avatar autora | 7.11.2023
Je to krásná vůně, neotřelá. Je na mém vichlistu❤️

Řemeslné, transparentní, autentické, luxusní, exkluzivní. Pro zakladatele francouzské značky Les Indémodables (Nadčasový) to nejsou jen prázdná módní slova, ale spíše každý aspekt jejich úžasných parfémů.

Zobrazit více

Parfémový dům Les Indémodables založili manželé Valérie a Rémi Pulvérailovi. Oba dva měli desítky let zkušeností z parfémářského průmyslu - Valérie, coby specialistka na maloobchodní prodej s kosmetikou a Rémi jako dodavatel ingrediencí pro společnost Givaudan. V roce 2016 se rozhodli založit svou vlastní laboratoř pro výrobu a produkci parfémů, kterou pojmenovali L'Atelier Français des Matières a svým zákazníkům namíchali první originální parfémové kreace.

K výrobě parfémů přistupují stejným způsobem, jakým se parfémy vyráběly po staletí:  vlastní technikou extrakce využívají ty nejkvalitnější ingredience od pěstitelů z celého světa. A když už mluvíme o transparentnosti a autenticitě - každý jednotlivý flakon obsahuje informace o procentu drahocenných přírodních látek použitých v dané receptuře a tak jejich nositelé přesně vědí, jaké nóty a v jakém poměru tvoří právě tu jejich vůni.

Jejich parfémová řada je aktuálně zastoupena deseti parfémovými kreacemi vč. novinky Patchouli Noisette, při jejíž výrobě byla poprvé v historii využita ultrazvuková extrakce z piémontských lískových oříšků.

 

Zpět do obchodu