Powered by Smartsupp

Jardins d'Écrivains - MARLOWE- niche parfém

Christopher Marlowe byl nejvýznamnější z předchůdců Williama Shakespeara. V po něm pojmenované vůni se setkáváme s tuberózou, pryskyřicí elemi, myrhou, pižmem a kůží.

edp 100ml / pánský

 

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 160 Kč –25 % 1 620 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Balzamická, Kadidlová, Kožená, Pižmová
Pro koho: Pánská
Jardins d'Écrivains - MARLOWE- niche parfém
2 160 Kč –25 %

Tento anglický dramatik pozdní renesance inspiruje svou tragičností, dramatičností a určitou barokní monumentálností. Po něm pojmenovaná vůně je stejná jako on. Dramatická a bohémská. 

„Peklo je pouze stav mysli.“

 

Hlava: tuberóza, vonokvětka

Srdce: pryskyřice elemi, myrha, sušené květiny

Základ: větvičník, pižmo, labdanum, kůže

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu