Pigmentarium - Erotikon - niche parfém

Erotikon představuje vůni neodolatelnou, svůdnou, zakázanou. V předehře pocítíme hedvábné pohlazení čokolády spojené se zázvorem a růžovým pepřem, které přecházejí do srdce proudící hřejivou vanilkou s podmanivými fazolemi tonka. Celý tento láskyplný akt naplňuje ambra se svojí magickou vůní společně s mošusem, pačuli a sametovým santalem. Erotikon je tak parfém velmi afrodiziakální svůdný, vášnivý a dráždivý. 

parfém 50ml / unisex

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Pigmentarium
3 960 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Parfém
Typ vůně: Dřevitá, Kořeněná, Sladká
Pro koho: Unisex

Tento smyslně tajuplný parfém je inspirován stejnojmenným filmem režiséra Gustava Machatého vyprávějícím o lásce, chtíči a vášni. Jedná se o první erotický film na světě, který byl ve své době velmi skandální a šokující.  Hlavní ženská hrdinka použije na své tělo parfém, s jehož pomocí svede muže. Vůně Erotikonu je inspirována právě tímto filmovým parfémem. 

Design krabičky parfému je inspirovaný kubismem a její barva je jako parfém sám. Výrazná a dráždivá. Nejde ji přehlédnout. Zahalením se do tohoto neuchopitelného parfému podpoříte své nepřehlédnutelné já. 

Hlava: čokoláda, zázvor, růžový pepř

Srdce: vanilka, fazole tonka

Základ: ambra, mošus, pačuli, santal

 

Šeptáš mé jméno.

A vyznání doutná a tvá krev vře.

Vším čím snad aspoň na malou chvíli.

Tak počkej. Protáhnu si šíji, a propnu špičky, jen tak, ať…

Tak počkej ještě. Nebo možná… snad…?

Chytni mě pevně. Chci se milovat.

- Olga Sládková

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RK Avatar autora | 31.12.2022
Úžasná vůně, kterou si "šetřím" na vzácné příležitosti. Je výrazná, opojná, nepřehlédnutelná....

Parfumér Jakub Florian Hiermann společně s Tomášem Ricem založili značku Pigmentarium z hrdosti k české historii i řemesle, z touhy po umění a mezioborovém přesahu. Jedná se o první českou značku, která vyrábí niche parfémy. Při své tvorbě se inspirují českými dějinami i kulturou a zasazují je do světového kontextu dnešní doby. Společně se svým týmem věří, že díky zaměření se na řemeslnou práci a kreativitu jsou schopni stvořit nadčasový produkt – vůně, které budou smysluplné a inspirativní v každodenním životě. Vůně, které dají i obyčejným dnům speciální atmosféru.

Zobrazit více

Tvůrcem vůní je Jakub, který se řemeslo naučil během 6 let parfumářského tréningu v Londýně. Svůj nos však trénuje prakticky od prvního nádechu. Díky babičce – cestovatelce a milovnici luxusních parfémů – si k těm nejslavnějším vůním přičichl již v dětství a prostřednictvím suvenýrů z jejich cest i on sám “cestoval” Evropou. V PIGMENTARIUM Jakub proměnil svou celoživotní vášeň v osud.

Název Pigmentarium je z latiny. Pigmentarium bylo v době První republiky místem, kde se prodávala líčidla a parfémy. Jednalo se vlastně o novodobou parfumérii.

Design flakónků a krabičky parfémů je propojen s architekturou. Konkrétně funkcionalismem a kubismem. Hlavička flakónků vychází z nádobek na léčiva. Zvolené písmo je stejné jako na českých bankovkách. Dvě tečky nad písmenem ´´i´´ v názvu této značky symbolizují věže Pražského hradu. Jedná se o propracovaný koncept, každá maličkost je zde promyšlená a má své místo v návaznosti na českou historii a kulturu.

 

Zpět do obchodu