V únoru ke každé objednávce dárek od Pigmentarium.

Rancé 1795 - Desiree - niche parfém

Desirée je mladistvá a aromatická vůně. Příběh první lásky neklidného mladého muže, který se stal jedním z nejslavnějších vůdců své doby. Desirée Clary, kráska, která jako první zachytila ​​Napoleonovo srdce. Láska k mládí, na kterou nelze nikdy zapomenout. Hravá směs, opojná jako krása mladé ženy.

EDP 50 ml / dámský

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Rancé
2 600 Kč
Kategorie: Vůně
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Aromatická, Citrusová, Květinová
Pro koho: Dámská
Rancé 1795 - Desiree - niche parfém
Novinka

Grapefruit, růže a mučenka evokující světlo a veselost, okořeněné růžovým pepřem. V srdci kvetoucí gardénieAmbra, cedrové dřevo a bílé pižmo přinášejí harmonii a živost, které vyjadřuje pohled do očí mladičké krásky. Vytvořeno ve spolupráci s Naso Maurizio Cerizza.

Hlava: grapefruit, růže, růžový pepř, mučenka

Srdce: gardénie, jasmín

Základ: ambra, cedrové dřevo, bílé pižmo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francois Rancé, člen rodiny rukavičkářů a parfémářů s tradicí od roku 1600, se v roce 1795 rozhodl věnovat výhradně výrobě parfémů. Jakožto velký obdivovatel Napoleona, Francois a jeho potomci zasvětili mnoho svých parfémů právě Bonapartovi a dalším významným postavám této zajímavé éry.

Zobrazit více

Senzační úspěch bohatých a harmonických vůní, které způsobily revoluci v parfémářském umění, zajistily i slávu Maison Rancé. V naší nabídce máme historické vůně z let 1801 - 1824.

Eau Sublime, věnovanou Josefine, Eau de Noblesse, kterou Jean Rancé vytvořil pro velkolepý ples francouzské aristokracie, který pořádala princezna z Naples v roce 1822, Eau de la Couronne, další mistrovský kousek věnovaný Napoleonově sestře Pauline , a slavnou Eau de France z roku 1807, věnovanou Francii, jejím ženám a mužům.

Pánská vůně Eau de duc Berry, vytvořená v roce 1818, byla věnovaná poctě vévody de Berry, který se zasloužil o znovunabytí titulu Mistr parfémář pro Jeana Rancé. Tento titul mu byl králem Ludvíkem XVIII. na krátkou dobu odebrán z politických důvodů.