Powered by Smartsupp

Rancé 1795 - Hortense - niche parfém

Hortense, dcera Joséphine a matka Napoleona III., byla krásná, svůdná a inteligentní.

Měla modré oči a zlaté vlasy, jež voněly jako koření ze zemí, o kterých snila a květiny, z nichž královnou byla právě ona, hortenzie.

Kompozice plná kořeněných a mystických tónů je velmi svůdná a aromatická. Kardamom, pepř, bergamot, cejlonská skořice, libanonský cedr, bulharská růže, kadidlo a vanilka tvoří neodolatelnou kombinaci tónů a činí každou ženu sofistikovanou a okouzlující.

 EdP 50ml

Značka: Rancé
2 660 Kč –30 % 1 860 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Kořeněná, Orientální
Pro koho: Dámská
4296 rance 1795 hortense niche parfem
2 660 Kč –30 %

Hlava: kardamom, pepř, bergamot

Srdce: skořice, růže, kadidlo

Základ: cedrové a mahagonové dřevo, vanilka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rodina Rancé se již od roku 1600 věnovala výrobě parfemovaných rukaviček pro francouzskou aristokracii, jež se vyráběly ve světově proslulém Grasse, kolébce parfémů. V roce 1975 se François Rancé rozhodl zaměřit výhradně na výrobu parfémů, jež ho okouzlily. Jakožto velký obdivovatel Napoleona, François a jeho potomci zasvětili mnoho svých parfémů právě Bonapartovi a dalším významným postavám této zajímavé éry. François se stal oblíbeným parfumérem královského dvora a vytříbené a moderní kompozice Rancé okouzlují i v současnosti.

Zobrazit více

Výjimečné umění a tradice

Mistrovské ovládání výroby parfemovaných rukaviček se díky opravdovému talentu François Rancé brzo vyvinulo v umění destilování a mísení esencí. Maison Rancé a jeho bohaté a harmonické vůně způsobily revoluci v parfumérském světě. Umění François Rancé natolik nadchlo Napoleona Bonaparta, že se François stal jeho oblíbeným parfumérem a vytvořil pro něj několik vůní jako Le Vainqueur, Triomphe a L´Eau de Austerliz.

Miláno: začátek nové éry

Alexandrovi Rancé se v roce 1902 podařilo začít novou éru parfumérského domu Rancé. Společnost se přestěhovala do Milána, kde jsou dodnes uchovány také části archivu Rancé, vintage produkty a unikátní kolekce uměleckých předmětů rodiny parfumérů.

Nadčasové dědictví

Dnes již sedmá generace pokračuje v odkazu rodiny Rancé a ctí tradiční řemeslo. Inspirací jim jsou vášeň a kreativita jejich předků i inspirace původními recepturami. To spolu s nejnovějšími výzkumy a vybranými přírodními ingrediencemi dává vzniknout nadčasovým a rafinovaným vůním s francouzskou elegancí.

 

Zpět do obchodu