Powered by Smartsupp

Stora Skuggan - Thumbsucker - niche parfém

Hlava: med, narcis

Tělo: fialka, třešeň

Srdce: himalájský cedr, styrax, hořká mandle, včelí vosk

EdP 30 ml / unisex

Značka: Stora Skuggan
3 500 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Květinová, Ovocná, Sladká
Pro koho: Unisex

Thumbsucker je sladce omamný nektar orientálního původu, inspirovaný starou hinduistickou mytologií. Legendy, které vysvětlují, proč si miminka cucají palec se v různých koutech světa liší, ale pravděpodobně nejdivočejší a nejextravagantnější teorie pochází ze starověkých spisů Purana. Král omylem vypil kouzelný lektvar připravený pro královnu, otěhotněl z něj, měl dítě, ale nemohl ho kojit. Proto si bůh Indra rozřízl prst a skrz ránu v palci nakrmil dítě nektarem života.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

S mysteriózními názvy i příběhy, charakteristickou skandinávskou estetikou na obalech i flakonech a unikátním přístupem k jednotlivým ingrediencím přichází skupina mladých švédských alchymistů s pěticí vůní, které rozhodně nejsou pro každého. A to je na nich to nejlepší...

Zobrazit více

Značku parfémů Stora Skuggan v roce 2015 stvořila skupina mladých alternativních alchymistů. Olle Hemmendorff a Tomas Hempel se rozhodli založit společnost, ve které je možné dosáhnout svobody v každém aspektu tvoření: od formulace vůní po balení a branding .

Vůně Stora Skuggan jsou odvozeny z autonomní identity úzce spojené s tradicí řemesla, kde se tvůrčí proces stává základním konceptem každého parfému. Navíc její zakladatelé pocházejí z prostředí umění a designu, což zaručuje nepřetržité experimentování s jedinečnými výsledky. Inspirace pro jednotlivé parfémy Stora Skuggan pochází z míst, pocitů, emocí a všeho, co hýbe myslí.

Stora Skuggan znamená ve švédštině „velký stín“, jde také o název známého parku v centru Stockholmu, města, kde Stora Skuggan sídlí.

Zpět do obchodu