Versatile Paris - Culot Thé

Jasmínový čaj, meruňky a wasabi? Pro parfémový extrakt Culot Thé od parfémářky Anne-Sophie Behaghel to není žádný problém! Jemné jasmínové květy a čajové lístky se v něm mísí s meruňkovou slupkou a kořenem zázvoru a wasabi. Pro kontrast sáhla Anne-Sophie po sladce pikantním bergamotu a mandoře - novodobém kříženci mandarinky a pomeranče.

Roll on I Extrait de Parfum I 15 ml I Made in France

Značka: Versatile Paris
1 390 Kč
Kategorie: Parfémy

hlava: plody brazilského pepřovníku, italský bergamot, jihoafrický buchu, kyperská mandora, indonéský muškátový oříšek, indický pepř

tělo: madagaskarský zázvor, egyptský jasmín, černý čaj

základ: haitský amyris, čínská vonokvětka, haitský vetiver

 

Více o značce a používání roll-on parfémů si přečtěte ZDE.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Versatile Paris je mladá francouzská značka, která vznikla v říjnu 2021 a jejímž hlavním mottem je transparentnost. Značka popírá všechny klišé, která se kolem parfémů "vznáší", jste jen vy a vaše vůně, navzdory genderové příslušnosti, věku nebo tomu, co je právě in.

Zobrazit více

Za značkou Versatile Paris stojí Coraile Frébourg, mladá absolventka École Supérieure du Parfum v Paříži. Když se během pandemie rozhodovala, kam nasměrovat svou další kariéru, měla na výběr mezi prací pro velkou nadnárodní společnost a založením své vlastní firmy. Rozhodla se, k radosti nás všech, pro tu druhou variantu a dala vzniknout značce Versatile Paris a sedmi parfémovým kreacím, které vám vyrazí dech. Všechny vůně jsou unisexové, moderní, kreativní a zároveň minimalistické stejně jako jejich flakony. 15ml lahvičky s kuličkovým aplikátorem jsou naplněny parfémovým extraktem, který je dvakrát koncentrovanější než parfémovaná voda.

Odpovědi na vše, co byste chtěli o Versatile Paris vědět, najdete ZDE.

Zpět do obchodu