Versatile Paris - Sea, Sud & Sun

Sea, Sud & Sun, který stvořila parfémářka Anne-Sophie Behaghel, vás přenese do jižní Francie. Ucítíte akord Pastisu, šťavnaté zelené fíky, sladkost a nenasytnost Saint-Tropez a také mořské i pižmové akordy.

Roll on I Extrait de Parfum I 15 ml I Made in France

Značka: Versatile Paris
1 390 Kč
Kategorie: Parfémy

hlava: italský bergamot, argentinský hořký pomeranč, kafr, eukalyptus, pepř, italský citron, kubánský pomeranč, paraguajský petitgrain

tělo: ambroxan, francouzský fenykl, balzámová jedle, marocký pomerančový květ, geraniol, madagaskarský zázvor

základ: piperonal, italský smil, sibiřská jedle, vanillin

 

Více o značce a používání roll-on parfémů si přečtěte ZDE.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JP Avatar autora | 22.5.2023
Tak to je velká pecka!!!! Nikdy jsem nepoužila olejový parfém, ale nechala jsem se zlákat krásným vyprávěním o této novince, kterou dámy objevily na veletrhu v Miláně. Už mám dva! Jeden je lepší než druhý :) Nošení je jiné, úžasné. Parfém s vámi "žije". Když se vaše tělo zahřeje, přidá vůně na intenzitě. Okolí mě chválí, jak hezky voním. Cena je taky úžasná a parfém opravdu dlouho vydrží i když je to malé kabelkové balení. Výdrž má být jako 100ml běžného spreje zatím to vypadá, že je to pravda! Díky za tento produkt! Jsem adept mít doma všechny :D

Versatile Paris je mladá francouzská značka, která vznikla v říjnu 2021 a jejímž hlavním mottem je transparentnost. Značka popírá všechny klišé, která se kolem parfémů "vznáší", jste jen vy a vaše vůně, navzdory genderové příslušnosti, věku nebo tomu, co je právě in.

Zobrazit více

Za značkou Versatile Paris stojí Coraile Frébourg, mladá absolventka École Supérieure du Parfum v Paříži. Když se během pandemie rozhodovala, kam nasměrovat svou další kariéru, měla na výběr mezi prací pro velkou nadnárodní společnost a založením své vlastní firmy. Rozhodla se, k radosti nás všech, pro tu druhou variantu a dala vzniknout značce Versatile Paris a sedmi parfémovým kreacím, které vám vyrazí dech. Všechny vůně jsou unisexové, moderní, kreativní a zároveň minimalistické stejně jako jejich flakony. 15ml lahvičky s kuličkovým aplikátorem jsou naplněny parfémovým extraktem, který je dvakrát koncentrovanější než parfémovaná voda.

Odpovědi na vše, co byste chtěli o Versatile Paris vědět, najdete ZDE.

Zpět do obchodu