Powered by Smartsupp

Versatile Paris - God Bless Cola

God Bless Cola je neodolatelně gurmánská vůně, která zachycuje podstatu amerického jídla. Hledejte v ní tóny popcornu, ikonické coly, arašídového másla a opravdové hvězdné složky, vanilky. 

Tato vůně, za kterou stojí parfémářky Elia Chiche a Camille Chemardin, je inspirovaná ikonickými americkými pochutinami, nabízí olfaktorický zážitek podobný ochutnávání právě těchto lahůdek, jen bez kalorií. A to je k nezaplacení!

Roll on I Extrait de Parfum I 15 ml I Made in France

Značka: Versatile Paris
1 480 Kč
Kategorie: Parfémy
Typ vůně: Gurmánská, Sladká
Pro koho: Unisex

HLAVA: šumivá cola, pražený popcorn

SRDCE: karamel, arašídové máslo

TĚLO: jemná dřeva, sladké a gurmánské tóny, vanilka

 

Více o značce a používání roll-on parfémů si přečtěte ZDE.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 15.1.2024
Tuhle vůni jsem zakoupilana slepo. Je to láskana první přičichnutí, vlídná ,sladká ,konejšivá, když odezni po chvili ta prvotní sladkost, cítíte jen přijemnou známou vůni. Vonný olej s kuličkou,který aplikujete na krk, zápěstí spánky,, výdrž pecká
5
B Avatar autora | 6.11.2023
Tuto vůni jsem koupila na blind po velkém nadšení z Croissant Cafe od Versatile. Croissant zůstane můj nejoblíbenější, ale nelituji koupě. Na začátku je trochu moc ostrá vůně coly (jako u colového lízátka), ale ta se brzo zmírní a nastupuje silná vůně vánočního cukroví - vanilkové rohlíčky. :) Pecka. Na zimu dokonalé. Na pozadí pořád ta cola, ale už jen jako příjemná candy vůně. Výdrž u mě delší než u Croissant café.

Versatile Paris je mladá francouzská značka, která vznikla v říjnu 2021 a jejímž hlavním mottem je transparentnost. Značka popírá všechny klišé, která se kolem parfémů "vznáší", jste jen vy a vaše vůně, navzdory genderové příslušnosti, věku nebo tomu, co je právě in.

Zobrazit více

Za značkou Versatile Paris stojí Coraile Frébourg, mladá absolventka École Supérieure du Parfum v Paříži. Když se během pandemie rozhodovala, kam nasměrovat svou další kariéru, měla na výběr mezi prací pro velkou nadnárodní společnost a založením své vlastní firmy. Rozhodla se, k radosti nás všech, pro tu druhou variantu a dala vzniknout značce Versatile Paris a sedmi parfémovým kreacím, které vám vyrazí dech. Všechny vůně jsou unisexové, moderní, kreativní a zároveň minimalistické stejně jako jejich flakony. 15ml lahvičky s kuličkovým aplikátorem jsou naplněny parfémovým extraktem, který je dvakrát koncentrovanější než parfémovaná voda.

Odpovědi na vše, co byste chtěli o Versatile Paris vědět, najdete ZDE.

Zpět do obchodu