Powered by Smartsupp

Jardins d'Écrivains - WILDE - niche parfém

Jardins D'Écrivains interpretuje parfém Wilde jako vůni pro estéty, pro něž smyslem života je stát se tím, čím ve skutečnosti jsou. Svobodomyslná vůně inspirována spisovatelem Oscarem Wildem. Díky této vůni vás ovane svěží ovocný vánek hroznů, fíků spojených s karafiátem, bergamotem, větvičníkem a vetivérem. K dokonalosti nás dovede vůně čaje a tento parfém tak dýchá britskou tradicí. 

edp 100ml / unisex

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 160 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Chyprová, Ovocná, Zelená
Pro koho: Unisex

Oscar Wilde byl zosobněním ostrovtipu ve viktoriánské době. Nebál se vynášel smělé soudy, kterými šokoval tehdejší viktoriánskou upjatou společnost. Stal se hlavní postavou hnutí dekadentů.

„Cílem života je rozvíjení naší vlastní osobnosti, dokonalá realizace naší přirozenosti: právě proto existujeme.“

Hlava: bergamot, hrozny

Srdce: fík, karafiát, čaj

Základ: větvičník, vetiver

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Jardins d'Écrivains - WILDE - niche parfém https://cdn.myshoptet.com/usr/www.myskino.cz/user/shop/related/2057-2_jardins-d-ecrivains-wilde-niche-parfem.png?62d57258 3760230030174 5
J Avatar autora | 11.4.2020
Krásná svěží vůně! Nevtíravá, jemná, mýdlová. Po květinových vůních jsem nikdy neprahla, ale tohle je úplně něco jiného. Jsem okouzlena a mám na dlouhou dobu svojí oblíbenou vůni. Nepotřebuji teď žádnou jinou. :)

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu