Nově doprava zdarma.

Jardins d'Écrivains - Zweig - interiérový parfémový spray

Stefan Zweig patří mezi nejoblíbenější autory AnaïBiguineRakouský prozaik, esejista, básník a překladatel se stal vzorem pro vytvoření nejúspěšnější vůně této parfémářky.  

Opojná vůně santalového dřeva, patchouli a Ylangu se hodí skutečně do každého interiéru a podpoří jeho atmosféru po celý rok.

 

500 ml

2 100 Kč –15 % 1 780 Kč
Jardins d'Écrivains - Zweig - interiérový parfémový spray
2 100 Kč –15 %

 

Originální flakón s rozprašovačem bude ozdobou a překvapením každého interiéru.

Ve stejné vůni nabízíme i interiérovou svíčku, intenzivní vůně tak provoní celý prostor.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains v překladu Zahrada spisovatelů uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.
Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem. I řada parfémů na léto – Body Splash. Každý parfém sebou nese spojení se slavným jménem a vyjadřuje charakteristiku dané osoby.