Powered by Smartsupp

Jardins d'Écrivains - Zweig - interiérová svíčka

Parfémovaná svíčka, která provoní interiér neodolatelnou kombinací santalového dřeva, pačuli a květu ylang-ylang. Slavná parfémářka Anaïs Biguine se inspirovala svým oblíbeným autorem Stefanem Zweigem

 

svíčka 170 g

890 Kč –20 % 710 Kč
Kategorie: Interiér
2360 zweig
890 Kč –20 %

Jedná se o nejúspěšnější vůni značky Jardins D´Écrivains, a to právem: omamná a přitom jemná vůně se hodí do každého interiéru a po celý rok. 

Dopřejte si ve stejné parfemaci i interiérový sprej. A vstupte do světa opravdové pohody, klidu a uvolnění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu