Nově doprava zdarma.

Jardins d´Écrivains - Walden - interiérová svíčka

Parfémovaná svíčka, která provoní interiér jedinečnou a elegantní kombinací kapradí, černého rybízu a lyšejníku. Parfémářka Anaïs Biguine se při své tvorbě inspirovala knihou Walden aneb Život v lesích od spisovatele Henryho Davida Thoreau.

svíčka 170g

920 Kč
Skvělý čichový zážitek, který nás propojuje s divokým aspektem přírody.

Dopřejte si ve stejné parfemaci i interiérový sprej. A vstupte do světa opravdového klidu, lesní pohody a uvolnění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains v překladu Zahrada spisovatelů uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.
Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem. I řada parfémů na léto – Body Splash. Každý parfém sebou nese spojení se slavným jménem a vyjadřuje charakteristiku dané osoby.