Powered by Smartsupp

Angelys Pear - novinka od Nicolaï

Novinka od značky Nicolaï, toaletní voda Angelys Pear, je naprosto okouzlující, nevtíravě elegantní kompozicí, pojmenovanou po francouzské zimní odrůdě hrušky, pěstované v údolí řeky Loiry. Na jeviště vchází éterická, koketní vůně s ovocnými a květinovými tóny. Hruška je v tomto parfému úžasně realistická – tak svěží, zelená a šťavnatá! V závoji z květů obývá hruška srdce této vůně, zatímco v jejím základu najdeme sofistikované chyprové tóny. Jde o ztělesnění harmonické rovnováhy mezi intenzitou, rozsahem a jemností.

 

Titul

 

Parfém se otevírá citrusově a zeleně, s revitalizující kombinací energického citronu, bryskního bergamotu, kyselého černého rybízu a důraznou notou čerstvě posečené trávy, které bravurně oznamují příchod spanilé hrušky.

Ocitáte se v ovocném sadu, lehli si do voňavé trávy a zakousli se do sluncem vyzrálé, orosené hrušky.

Život je krásný, nemyslíte?

Tato nádherná ovocná vůně je něžně sevřena do náručí lehkého, a přece vytrvalého květinového srdce z jasmínu a růže. Růže zde pomáhá vyzdvihnout růžové a jablečné tóny samotné hrušky (stejně jako jablka a růže, také hrušky jsou zástupci čeledi růžovitých). Chyprový základ je poté katalyzátorem celého složení vůně a poskytuje ovoci a květinám hloubku a uzemnění. Vzhledem k omezením používání přírodního dubového mechu v parfémech v případě Angelys Pear odvedla Patricia de Nicolaï pozoruhodnou práci a akord dubového mechu vytvořila kombinací zejména pačuli, labdana, chioské mastichy a absolue z mořských řas.

Angelys Pear od Nicolaï je nesmírně radostnou a příkladnou hruškou, jejíž ovocná hvězda září ve své chladné, svěží a chutné slávě.

 

Při nošení této rafinované, a přesto lehce nositelné vůně snadno uvěříte, že jaro přijde letos o trochu dříve.

 

Hlava: bergamot, čerstvě posečená tráva, černý rybíz

Srdce: hruška, jasmín, koriandr

Základ: pačuli, dubový mech, pižmo

Zpět do obchodu