Powered by Smartsupp

Pleťové masky - ochrana před zimou

Zimní péče o pleť je velmi důležitá a specifická, protože naše pleť je vystavena rychlému střídání teplot. Venku se můžeme setkat s teplotami pod bodem mrazu, se studeným větrem či sněhem, uvnitř bývá pro změnu přetopeno a sušší vzduch. Naše pokožka se tak mnohem rychleji vysušuje a velmi často reaguje začervenáním, pnutím, svěděním či loupáním kůže. V zimním měsících je proto vhodné péči o naši pleť rozšířit a více jí hýčkat. Poděkuje nám.

Doporučujeme Vám několik pleťových masek, které Vaši pleti uleví a dodají ji v době zimy tolik potřebnou péči a vyživení.

 

Edible Beauty - Sleeping Beauty Purifying Mousse – čistící maska

Screenshot 2020-01-17 at 12.33.29

 

Máte chuť dopřát své pleti něco speciálního, voňavého a kouzelného? Tato přírodní a božsky vonící maska je velmi oblíbeným produktem u našich zákazníků. Pokožka je po jejím použití odpočatá, rozzářená, vyčištěná, zjemněná a sjednocená. Póry jsou čisté a výskyt pupínků je omezen.

Masku Sleeping Beauty naneste před spaním v silné vrstvě po vyčištění, tonizování a aplikací séra. Nesmývejte. Používejte ideálně dvakrát až třikrát týdně. Tato nadýchaná pěna s australskou růžovou hlínou, sopečným minerálem zeolitem, avokádovým olejem, acai, olejem ze semen čajovníku a gelem z aloe vera je jedinečným doplňkem k vašemu nočnímu rituálu péče o pleť.

 

Antonia Burrell - Mask Supreme 7-in-1 - 100% přírodní pleťová maska

Screenshot 2020-01-17 at 12.39.43 

Maska vytvořená Antonií Burrell byla navržena speciálně pro zdokonalení pokožky, vyhlazení, detoxikaci, čištění, hydrataci, ochraně a projasnění. Tuto zázračnou přírodní masku lze použít také jako noční krém. Obsahuje extrakt z phoridia, přírodní jíl bentonit, amazonské bioaktivní látky, habešský olej. Dalšími velmi vzácnými složkami jsou olej z pelargonie a kadidlovník a směs 3 ovocných kyselin skládající se z kyseliny sorbové, salycilové a mléčné. Toto složení pomáhá pleti působit mladistvě, rozzářeně, vyživeně a spokojeně.

Naneste tuto jedinečnou pleťovou masku rovnoměrnou vrstvou na obličej a krk. Nechte působit 10 minut a odstraňte houbičkou či teplou žínkou. Pro ještě větší péči nechte Masku Supreme 7-in-1 působit delší dobu, nebo dokonce přes noc.

 

Linda Meredith - Oxygen Mask - aktivní zpevňující pleťová maska

Screenshot 2020-01-17 at 13.47.34

 

Viditelně zpevňující maska Lindy Meredith, která pleť vyhlazuje a působí proti stárnutí pokožky. Oxygen maska je vyrobena z jemné bavlny, která je používána v lékařství při léčbě popálenin. Díky napuštěnému kyslíku a vitamínovému séru je pokožka po jejím použití intenzivně hydratovaná a rozjasněná.

Naneste tuto bavlněnou masku Lindy Meredith 1x týdně nebo před zvláštními příležitostmi na vyčistěný obličej a ponechte ji 15-20 minut působit. Po sejmutí přípravek z obličeje neoplachujte, pouze použijte zbytek oxygen séra z balíčku a vmasírujte ho do obličeje, krku a dekoltu.

 

Edible Beauty - Infusion Mask - bambusová pleťová maska

Screenshot 2020-01-17 at 12.34.20

 

Přírodní maska značky Edible Beauty je navržena pro expresní ošetření pleti. Pleť je po použití této masky hydratovaná, zpevněná a rozjasněná. Najdeme zde extrakt z bambusu, ribózu, swertia chirata, kyselinu hyaluronovou, divokou australskou limetku a granátové jablko.

Zpět do obchodu