Proč jsou niche parfémy unisex?

Při setkání se s niche parfémy se také setkáváte s informací, že jsou unisex. Že je čistě na vás, jak vůni cítíte. Jakou si vyberete. Žádné vodítko ve stylu mužská či ženská vůně zde neexistuje. Proč? Jak se v nich vyznat? Jak se odprostit od zajetých předsudků?

Z reklam u mainstreamových značek parfémů se na nás valí vůně, které se prezentují společně s tvářemi slavných osobností. Potkáváme se s Keirou Knightley společně s vůní Chanel či s Robertem Pattinsonem ve spojení s parfémem Dior.  Jedná se zde pouze o marketingový a psychologický krok, kdy při spojení známé tváře a parfému, se tato vůně stává atraktivnější.

pochon + Musc-Ambre gris 12mo copy

Ale niche parfémy jsou unisex. Jedná se o tradiční záležitost ve světě parfumářského průmyslu. A také o fakt, že každý člověk vůně cítí jinak a nechceme se zde svázat žádnými pravidly a genderovými předsudky. Jste muž a voní vám růže? Vanilka? Kadidlo nebo pačuli? Či jste žena a dáváte přednost dřevu, pižmu či jasmínu nebo fíkům? Vše je v pořádku. Neexistují zde žádná pravidla, žádné předsudky. Niche parfémy oplývají natolik překvapivými kompozicemi a kombinace vůní jsou zde natolik jedinečné, že rozdělení vůní na pánské a dámské je naprosto zbytečné a nemístné.

Se svým partnerem si například můžete vybrat vůni, kterou budete používat oba dva. Budete spokojeni jak se svojí vůní, tak s vůní vašeho protějšku. Nikde není psáno ani dáno jaká ingredience či kombinace je čistě dámská či pánská. Niche parfémy vás svým odkazem podporují ve svobodě a jedinečnosti. S žádnými zajetými škatulkami se zde nesetkáte. Výběr necháme čistě na vás. Šáhněte tak po parfému, který bude vyjadřovat vaši osobnost ve své nejpřitažlivější podobě.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení