Powered by Smartsupp

Jak na odrosty a šediny, když nemůžete ke kadeřnici

Spousta žen je zvyklá pravidelně navštěvovat kadeřnické salony.  Bohužel, v této době je jejich návštěva nemožná. A to pro mnoho žen znamená jedno. Sáhnout po domácím barvení vlasů. Máme pro vás tip, jak nenadělat víc škody než užitku.

 

 mascara-sli

 

Vyzkoušejte zakrytí šedin pomocí krycího pudru Care and Cover. Voděodolný, potu odolný a opravdu vysoce pigmentovaný pudr pokryje odrostlé vlasy, ale i šediny! 

 

V nabídce máme osm přírodních odstínů barvy splývajících s vlasovými vlákny a diskrétně řešících problém, který prozrazuje více, než bychom chtěli. Přizpůsobivá a lehká textura pudru promění svými úžasnými výsledky nedostatek v dokonalost. Přirozený efekt získáte díky směsi zklidňujících vosků, vitaminům E a C, kyselině citronové a pH regulátoru, který vyživuje a chrání vlasy silným antioxidantem. Pudr se snadno nanáší a stejně tak snadno je i odstranitelný šamponem na mytí vlasů.

 

come-nascondere-la-ricrescita-dei-capell

 

Použití je velmi jednoduché. Pomocí přiloženého štětečku (po celé jeho délce) naneste přípravek na vlasy od kořínků až po konečky. Postup je možné opakovat, dokud nebudou kořínky zcela pokryty a barva vlasů jednotná. Po dobu 1 minuty nechte pudr přilnout a poté vyčešte.

 

A malý tip na závěr. Pudr dokáže ubrat pár let věku i Vašemu muži.  : )

Zpět do obchodu