Powered by Smartsupp

Bondi Wash - FLOOR WASH - PŘÍRODNÍ ČISTÍCÍ PROSTŘEDEK NA PODLAHY

Přípravek obsahuje složky, které jsou z 99% rostlinného původu. Je bezpečný a účinný k použití pro všechny podlahové povrchy včetně dřeva, mramoru a dlaždic. Obsahuje voňavé australské rostliny s prokázanými antibakteriálními vlastnostmi.

500 ml

Velikost a vůně
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Bondi Wash
460 Kč
Kategorie: Interiér

Typy vůní:

Tasmanian Pepper & Lavender - Tasmánský pepř & LevanduleOlej z tasmánského pepře má jemnou dřevitou vůni, která je dokonalým doplňkem relaxační australské levandule a olejů z bergamotu a cedrového dřeva.

Lemon Tea Tree & Mandarin - Citronový čajovník & MandarinkaKombinace jedinečné vůně citronového čajovníku s uklidňující kombinací luxusních olejů  z australské mandarinky, růžové pelargónie, kardamomu a neroli.

Použití: Nalijte malé množství (uzávěr) do kbelíku s teplou vodou. Vytřete nebo vyčistěte podle potřeby. Vhodné pro použití jako víceúčelový čistič na jakýkoli povrch. Lze použít přímo na mokrou houbu pro bodové čištění. Vyzkoušejte na malé ploše. Uchovejte v chladu a suchu.

Složení: Purified water, plant-derived surfactants, citric acid, Australian bush oils. essential oils, non-paraben preservatives (food-grade).

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SZ Avatar autora | 11.6.2022
Ta vůně!!! Levandule s mátou je prostě super!
5
Avatar autora | 1.7.2021
Moc hezká vůně přípravku provoní celý byt. Použila jsem na vytírání dřevěné podlahy i dlažby a vše krásně čisté a voňavé. Nikdy jsem si nemyslela, že budu mít radost z čistícího prostředku, ale mám :D

BONDI WASH je ucelená řada přírodních produktů pro domov, tělo i psí kamarády, které kombinují sílu a vůni australských rostlin s luxusní směsí dalších éterických olejů a přírodních ingrediencí. BONDI WASH vytváří charakteristické produkty, které jsou dobré jak pro vás a váš domov, ale i pro planetu. Díky použití australských olejů a přírodních přísad jsou produkty BONDI WASH jemné, ale velmi účinné.

Zobrazit více

K založení značky BONDI WASH v roce 2013 inspiroval její zakladatelku Belindu Everingham román Patricka Susskinda „Parfém“, který pojednává o evokující síle vůně. Když si román četla na dovolené v Queenslandu na severu Austrálie obklopena neobvyklou původní flórou, začala přemýšlet o tom, zda by Austrálie mohla vytvářet krásné vůně a produkty z původních rostlin, stejně jako to Francouzi dělají po celá staletí.

Řada BONDI WASH byla vyvinuta na základě odborných znalostí chemiků a za použití nejnovějších technologií v přírodních ingrediencích. Všechny produkty jsou před uvedením na trh testovány na lidech s citlivou pokožkou.

Všechny produkty BONDI WASH jsou z 99 až 100% rostlinného původu. Jediné přísady, které nejsou odvozeny z rostlin, jsou konzervační látky používané v potravinářství. Výrobky jsou netoxické, biologicky odbouratelné a obsahují přísady od nejlepších australských dodavatelů.

parfemaci produktů BONDI WASH bylo přistupováno stejně, jako při tvorbě klasického parfému, vždy s přidáním olejů z australských keřů. Ostatní čistě rostlinné vůně z Austrálie a celého světa byly poté smíchány tak, aby zahrnovaly horní, střední i základní nóty.

Produkty BONDI WASH používají původní australské oleje, které mají zajímavé vůně - tedy nečekejte jen standardní eukalyptus či čajovník. Tyto oleje z divokých rostlin a keřů mají jednu společnou vlastnost - jsou přirozeně antibakteriální.

Mezi další aktivní australské přísady používané k výrobě produktů BONDI WASH patří olej z australské akácie, extrakt z marteji myrtolisté přezdívané „opičí jablko“ nebo olej ze semen banksie, jejichž jedinečné a silné vlastnosti byly objeveny teprve nedávno.

Zpět do obchodu