Powered by Smartsupp

Bondi Wash - GLASS SPRAY - PŘÍRODNÍ PROSTŘEDEK NA MYTÍ OKEN A LESKLÝCH POVRCHŮ

Vysoce účinný, přirozeně vonící sprej pro čištění beze šmouh na všechny lesklé povrchy včetně skla, nerezové oceli, zrcadel a oken. Obsahuje pouze rostlinné přísady vč. antibakteriální směsi australských keřových olejů, díky které nejen krásně voní, ale je účinný i při ničení choroboplodných zárodků.

500 ml

Velikost a vůně
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Bondi Wash
460 Kč
Kategorie: Interiér

Typ vůně: Sydney Peppermint & Rosemary - Sydneyská máta & RozmarýnMix osvěžujícího oleje ze sydneyské máty se silnými antibakteriálními vlastnostmi s oleji z eukalyptu, rozmarýnu, jalovce a dalšími krásnými éterickými oleji, které vytvářejí povznášející a energizující vůni.

Použití: Nastříkejte na sklo, zrcadla nebo nerezovou ocel a otřete suchým hadříkem pro čisté čištění bez šmouh. Lze použít i na skleněné sprchové zástěny. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Složení: Purified water, plant-derived surfactants, plant-derived ethanol, citric acid, Australian bush oils, essential oils, food-grade preservatives.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BONDI WASH je ucelená řada přírodních produktů pro domov, tělo i psí kamarády, které kombinují sílu a vůni australských rostlin s luxusní směsí dalších éterických olejů a přírodních ingrediencí. BONDI WASH vytváří charakteristické produkty, které jsou dobré jak pro vás a váš domov, ale i pro planetu. Díky použití australských olejů a přírodních přísad jsou produkty BONDI WASH jemné, ale velmi účinné.

Zobrazit více

K založení značky BONDI WASH v roce 2013 inspiroval její zakladatelku Belindu Everingham román Patricka Susskinda „Parfém“, který pojednává o evokující síle vůně. Když si román četla na dovolené v Queenslandu na severu Austrálie obklopena neobvyklou původní flórou, začala přemýšlet o tom, zda by Austrálie mohla vytvářet krásné vůně a produkty z původních rostlin, stejně jako to Francouzi dělají po celá staletí.

Řada BONDI WASH byla vyvinuta na základě odborných znalostí chemiků a za použití nejnovějších technologií v přírodních ingrediencích. Všechny produkty jsou před uvedením na trh testovány na lidech s citlivou pokožkou.

Všechny produkty BONDI WASH jsou z 99 až 100% rostlinného původu. Jediné přísady, které nejsou odvozeny z rostlin, jsou konzervační látky používané v potravinářství. Výrobky jsou netoxické, biologicky odbouratelné a obsahují přísady od nejlepších australských dodavatelů.

parfemaci produktů BONDI WASH bylo přistupováno stejně, jako při tvorbě klasického parfému, vždy s přidáním olejů z australských keřů. Ostatní čistě rostlinné vůně z Austrálie a celého světa byly poté smíchány tak, aby zahrnovaly horní, střední i základní nóty.

Produkty BONDI WASH používají původní australské oleje, které mají zajímavé vůně - tedy nečekejte jen standardní eukalyptus či čajovník. Tyto oleje z divokých rostlin a keřů mají jednu společnou vlastnost - jsou přirozeně antibakteriální.

Mezi další aktivní australské přísady používané k výrobě produktů BONDI WASH patří olej z australské akácie, extrakt z marteji myrtolisté přezdívané „opičí jablko“ nebo olej ze semen banksie, jejichž jedinečné a silné vlastnosti byly objeveny teprve nedávno.

Zpět do obchodu