Powered by Smartsupp

Bondi Wash - BENCH SPRAY - PŘÍRODNÍ UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ

Netoxický, víceúčelový sprej, který lze použít na jakýkoli povrch v domácnosti. Bezpečně jej lze používat jak v kuchyni, v koupelně nebo na toaletě, tak při úklidu dětských pokojů. Může být dokonce použit i k čištění hraček, které končí v ústech kojenců. Ideální je také pro osoby s citlivou pokožkou a všechny, kteří negativně reagují na agresivní chemikálie v běžných čisticích prostředcích pro domácnost.

500 ml

Velikost a vůně
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Bondi Wash
610 Kč
Kategorie: Interiér

Bench Spray je jeden z nejprodávanějších produktů BONDI WASH s krásnou přírodní vůní, díky které může být úklid zároveň i potěšením. Úspěšně jsme vyčistili kůži, mramor, dřevo a většinu látek nebo přirozeně omyli hračky a dětský nábytek. Po nastříkání nezapomeňte setřít vodou nebo opláchnout.

Hlavní benefity:

  • Obohaceno o australské rostlinné látky se silnými antibakteriálními účinky, ověřeno a testováno nezávislou australskou laboratoří, přirozenou cestou zlikviduje 99,99 % bakterií.
  • 99 %+ složek rostlinného původu (<1 % jsou potravinářské konzervační látky, které udržují produkty stabilní při skladování).
  • Jemné a netoxické složení.
  • Bezpečné pro použití všude tam, kde se připravují jídla a nebo se pohybují těhotné ženy, děti a domácí zvířata.
  • Koncentrované složení s ekonomickým spouštěcím sprejem, který vydrží 2 000 stříknutí – ekvivalent 4 standardních víceúčelových lahviček s rozprašovačem.
  • Vyrobeno v Austrálii.

Typy vůní:

Tasmanian Pepper & Lavender - Tasmánský pepř & LevanduleOlej z tasmánského pepře má jemnou dřevitou vůni, která je dokonalým doplňkem relaxační australské levandule a olejů z bergamotu a cedrového dřeva.

Lemon Tea Tree & Mandarin - Citronový čajovník & MandarinkaKombinace jedinečné vůně citronového čajovníku s uklidňující kombinací luxusních olejů  z australské mandarinky, růžové pelargónie, kardamomu a neroli.

Použití: Nastříkejte na jakýkoli povrch v jakékoli místnosti v domě a poté setřete vlhkým hadříkem. Lze použít na tkaniny. Pokud máte obavy, vyzkoušejte nejprve nenápadnou oblast. Chraňte před přímým slunečním zářením. 

Složení: Purified water, plant-derived surfactants, plant-derived alcohol, citric acid, Australian bush oils, essential oils, food-grade preservative. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BONDI WASH je ucelená řada přírodních produktů pro domov, tělo i psí kamarády, které kombinují sílu a vůni australských rostlin s luxusní směsí dalších éterických olejů a přírodních ingrediencí. BONDI WASH vytváří charakteristické produkty, které jsou dobré jak pro vás a váš domov, ale i pro planetu. Díky použití australských olejů a přírodních přísad jsou produkty BONDI WASH jemné, ale velmi účinné.

Zobrazit více

K založení značky BONDI WASH v roce 2013 inspiroval její zakladatelku Belindu Everingham román Patricka Susskinda „Parfém“, který pojednává o evokující síle vůně. Když si román četla na dovolené v Queenslandu na severu Austrálie obklopena neobvyklou původní flórou, začala přemýšlet o tom, zda by Austrálie mohla vytvářet krásné vůně a produkty z původních rostlin, stejně jako to Francouzi dělají po celá staletí.

Řada BONDI WASH byla vyvinuta na základě odborných znalostí chemiků a za použití nejnovějších technologií v přírodních ingrediencích. Všechny produkty jsou před uvedením na trh testovány na lidech s citlivou pokožkou.

Všechny produkty BONDI WASH jsou z 99 až 100% rostlinného původu. Jediné přísady, které nejsou odvozeny z rostlin, jsou konzervační látky používané v potravinářství. Výrobky jsou netoxické, biologicky odbouratelné a obsahují přísady od nejlepších australských dodavatelů.

parfemaci produktů BONDI WASH bylo přistupováno stejně, jako při tvorbě klasického parfému, vždy s přidáním olejů z australských keřů. Ostatní čistě rostlinné vůně z Austrálie a celého světa byly poté smíchány tak, aby zahrnovaly horní, střední i základní nóty.

Produkty BONDI WASH používají původní australské oleje, které mají zajímavé vůně - tedy nečekejte jen standardní eukalyptus či čajovník. Tyto oleje z divokých rostlin a keřů mají jednu společnou vlastnost - jsou přirozeně antibakteriální.

Mezi další aktivní australské přísady používané k výrobě produktů BONDI WASH patří olej z australské akácie, extrakt z marteji myrtolisté přezdívané „opičí jablko“ nebo olej ze semen banksie, jejichž jedinečné a silné vlastnosti byly objeveny teprve nedávno.

Zpět do obchodu