Powered by Smartsupp

Bondi Wash - MIST SPRAY FOR ROOMS & LINENS - MLHOVÝ OSVĚŽOVAČ INTERIÉRŮ A TEXTILIÍ

Osvěžte, provoňte a očistěte interiér silou australských bylin. Díky použití silných éterických olejů osvěžovač ničí bakterie přenášené vzduchem a lze ho použít k dezinfekci všech povrchů včetně textilií. Využít se dá také k osvěžení oblečení při napařování, prádlu i povlečení propůjčí krásnou bylinkovou vůni.

Testy z nezávislých laboratoří potvrdily, že přípravek přirozeným způsobem zlikviduje až 99,9 % bakterií.

150 a 500 ml

Velikost a vůně
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Bondi Wash
630 Kč 1 390 Kč 630 Kč od 630 Kč
Kategorie: Interiér

Typy vůní:

Tasmanian Pepper & Lavender - Tasmánský pepř & LevanduleOlej z tasmánského pepře má jemnou dřevitou vůni, která je dokonalým doplňkem relaxační australské levandule a olejů z bergamotu a cedrového dřeva.

Lemon Tea Tree & Mandarin - Citronový čajovník & MandarinkaKombinace jedinečné vůně citronového čajovníku s uklidňující kombinací luxusních olejů  z australské mandarinky, růžové pelargónie, kardamomu a neroli.

Použití: Nastříkejte všude tam, kde jsou požadovány krásné vůně, jako je koupelna, auto, šatní skříň nebo vstupní hala. Lze použít na látku a prádlo. Vyzkoušejte nejprve na malém vzorku. Nestříkejte do očí nebo úst. Uchovejte v chladu a suchu.

Složení: Purified water, plant-derived alcohol, plant-derived emulsifier, Australian bush oils, lactic acid, essential oils, natural preservatives.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 29.3.2022
Mist sprej jsem si koupila na dovolenou a jsem nadšená. Víceúčelový přípravek s krásnou vůní ideální na cestování, nejen s dětmi. Nesčetněkrát jsem ho využila na dezinfekci povrchů, po příjezdu na hotel k osvěžení pokoje a nakonec i na dezinfekci a osvěžení polštářku, který cestoval s námi a dcera ho měla stále v ruce. Za mě je to další skvělý produkt od Bondi Wash!

BONDI WASH je ucelená řada přírodních produktů pro domov, tělo i psí kamarády, které kombinují sílu a vůni australských rostlin s luxusní směsí dalších éterických olejů a přírodních ingrediencí. BONDI WASH vytváří charakteristické produkty, které jsou dobré jak pro vás a váš domov, ale i pro planetu. Díky použití australských olejů a přírodních přísad jsou produkty BONDI WASH jemné, ale velmi účinné.

Zobrazit více

K založení značky BONDI WASH v roce 2013 inspiroval její zakladatelku Belindu Everingham román Patricka Susskinda „Parfém“, který pojednává o evokující síle vůně. Když si román četla na dovolené v Queenslandu na severu Austrálie obklopena neobvyklou původní flórou, začala přemýšlet o tom, zda by Austrálie mohla vytvářet krásné vůně a produkty z původních rostlin, stejně jako to Francouzi dělají po celá staletí.

Řada BONDI WASH byla vyvinuta na základě odborných znalostí chemiků a za použití nejnovějších technologií v přírodních ingrediencích. Všechny produkty jsou před uvedením na trh testovány na lidech s citlivou pokožkou.

Všechny produkty BONDI WASH jsou z 99 až 100% rostlinného původu. Jediné přísady, které nejsou odvozeny z rostlin, jsou konzervační látky používané v potravinářství. Výrobky jsou netoxické, biologicky odbouratelné a obsahují přísady od nejlepších australských dodavatelů.

parfemaci produktů BONDI WASH bylo přistupováno stejně, jako při tvorbě klasického parfému, vždy s přidáním olejů z australských keřů. Ostatní čistě rostlinné vůně z Austrálie a celého světa byly poté smíchány tak, aby zahrnovaly horní, střední i základní nóty.

Produkty BONDI WASH používají původní australské oleje, které mají zajímavé vůně - tedy nečekejte jen standardní eukalyptus či čajovník. Tyto oleje z divokých rostlin a keřů mají jednu společnou vlastnost - jsou přirozeně antibakteriální.

Mezi další aktivní australské přísady používané k výrobě produktů BONDI WASH patří olej z australské akácie, extrakt z marteji myrtolisté přezdívané „opičí jablko“ nebo olej ze semen banksie, jejichž jedinečné a silné vlastnosti byly objeveny teprve nedávno.

Zpět do obchodu