Bronnley - Vánoční mýdlo jablko - skořice

Úchvatné mýdlo s dlouhotrvající vůní je obohaceno o bambucké máslo. Myje, vyživuje a hydratuje pokožku.

Přepychová sváteční vůně červeného jablka, švestky a višně s hřejivou skořicí, muškátovým oříškem a zázvorem, ozdobená sladkým pomerančem.

Mýdlo je obohaceno olejem ze sladké mandle a bambuckým máslem pro intenzivní hydrataci.

100 g

 

Značka: Bronnley
170 Kč
Kategorie: Péče o tělo

Všechna Bronnley mýdla jsou třikrát mísená, aby vytvořila co nejbohatší a nejkrémovější pěnu.

Vyrobeno na základě 130 let zkušeností a použití jen těch nejkvalitnějších ingrediencí.

Perfektní vánoční dárek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bronnley - tradiční anglická značka je symbolem kvality a nadčasovosti. Široké portfolio produktů péče o tělo, mýdel, tělových pudrů a sezónních dárků je žádaná nejen v zemi svého původu, ale po celém světě. 

Zobrazit více

Jedinečnost, kvalita, skvostná vůně a luxusní balení – i těmito slovy lze popsat výrobky, jež nabízí firma Bronnley. Vedle precizního zpracování se produkty vyznačují neotřelými přírodními vůněmi. Tuhá mýdla jsou trojitě mísená, což zaručuje stálost barvy a tvaru a díky jejich šetrnému složení je lze použít i na obličej.

Anglická značka Bronnley vznikla v roce 1884, kdy ji na základě svých znalostí a zkušeností získaných v Paříží založil parfemář James Bronnley. Od té doby jsou produkty značky Bronnley neustále inovovány, avšak původní vize precizně zpracovaných a kvalitních výrobků je zde stále na prvním místě. O kvalitě a lásce k řemeslu svědčí i skutečnost, že mýdla značky Bronnley dokázala překonat obě světové války a své vedoucí postavení na poli kosmetických přípravků si udržela dodnes.

Od roku 1943, kdy se značka Bronnley rozšířila do celého světa si získala reputaci luxusních a inovativních produktů. V témže roce poprvé obdržela tzv.“Royal Warrant” garanci krále George VI. a později jejího veličenstva Královny Elizabeth II, kterou má Bronnley v držení dodnes. Touto značkou jsou oceňovány pouze produkty výjimečné kvality, které používá britská královská rodina.