Powered by Smartsupp

Depuravita - Divine Berry

Zažijte dokonalé omlazení pleti díky účinné anti-age směsi borůvek a indického angreštu amly. Dynamické přírodní duo poskytne pokožce něžnou láskyplnou péči a ochrání ji na buněčné úrovni před stárnutím způsobeným vlivem volných radikálů a znečištěného ovzduší. Využijte sílu dvou nejúčinnějších přírodních ochranných látek a užijte si transformační účinky, které zanechají vaši pleť nádherně jasnou a zářivou. Do složení byly vybrány ingredience, které jsou tradičně ceněny v boji proti zánětlivým reakcím a pomáhají pokožce k dosažení přirozené krásy a rovnováhy.

 

Značka: Depuravita
780 Kč
Kategorie: Kosmetika

Amla – zázračná anti-age plodina, známá také jako indický angrešt, pleť nádherně rozzáří a ochrání ji před znečištěním. Díky vysokému obsahu vitaminu C a antioxidantů působí blahodárně na náš zrak a paměť, přispívá k vyrovnané hladině krevního cukru i k růstu vlasů.

Borůvky – mocné bobule bohaté na vitaminy A, B, C, E a K pleť rozjasní, podpoří tvorbu kolagenu, zmírní viditelnost jemných vrásek a příznivě ovlivní trávení.

Použití: Doplňky stravy Depuravita jsou odborně sestavené směsi superpotravin, které jsou navrženy tak, aby poskytly vašemu tělu všestrannou podporu a zároveň se staly příjemnou součástí vašich každodenních rituálů. Stačí si je přimíchat do ranní kaše, přidat do jogurtu nebo do smoothie. Vzhledem k tomu, že chuť amly může někomu připadat mírně nahořklá a nakyslá, je ideální smíchat tento prášek s něčím sladkým. Dokonale čistá a snadno vstřebatelná směs bude pracovat v přirozené synergii s vaším tělem a díky bohatému obsahu esenciálních vitaminů, antioxidantů a aminokyselin vás vyživí na buněčné úrovni.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Depuravita představuje holistickou řadu detoxikačních produktů, doplňků a elixírů, které čistí tělo i duši. Značka sídlící v italské Lombardii se etablovala jako průkopník v rozvíjejícím se světě detoxikační a čistící kosmetiky a je protiváhou vůči chemicky vyráběným produktům proti stárnutí. Depuravita pevně věří v propojení člověka s přírodou a vesmírem a pěstuje své vlastní ovoce a zeleninu v malebné vesničce na okraji italských Alp, kde získává vzácné, exotické vitamíny a minerály z celého světa.

Zobrazit více

Vize zakladatelky

Sandra Nassima, narozena v Istanbulu, původně manažerkou v oblasti designu a náruživou cestovatelkou, žila v rušných městech jako je New York, Miami a Milán. Kvůli životu ve městě si uvědomila důležitost očištění mysli a těla a jejich ochranu před toxiny a stresem spojenými s městským životem. Nassima byla již unavená z chemicky vylepšovaných produktů, a proto se obrátila k matce přírodě, aby se vydala na cestu k vytvoření těch nejlepších detoxikačních a kosmetických přípravků na trhu. V roce 2018 Nassima představila přelomový projekt, který kombinuje péči o pleť, výživu a zdravý životní styl, inspirovaný ájurvédskými holistickými filozofiemi. Na své cestě zjistila, že přírodní, organické a aktivní složky jsou klíčem k obnovení vitality a zpomalení procesu stárnutí.

 “S vesmírem jako mým průvodcem, vítám pozitivní energii, stejně smýšlející a pozitivní lidi, kteří sehrávají důležitou roli v této neustále se vyvíjející revoluci životního stylu.”

Sandra Nassima

Zpět do obchodu