Powered by Smartsupp

Francesca Bianchi - Byzantine Amber - niche parfém

Akordy: ambrové, kožené, animální
Nálada:
dramatická, hypnotická, teatrální

Byzantine Amber je dramatický a dekadentní parfémový extrakt odkazující k dávným civilizacím. Připomíná byzantské mozaiky - zlaté a dechberoucí, zároveň ale také zčernalé a opotřebované časem.

Navozuje pocit okázalé divadelní a zářivé krásy, kterou vás provádí temná, dramatická postava.

parfémový extrakt 30 ml

2 700 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Parfém
Typ vůně: Ambrová, Kořeněná, Kožená
Pro koho: Unisex

Geránium - šťavnaté, růžové, kořeněné a jemně zelené - kontrastuje se suchou mineralitou ambry a styraxu. Páteří této parfémové kompozice je známá struktura, jantarový akord obohacený kořením, které ho činí smyslným: skořicí. Tento teplý a lesklý akord je zatemněn koženými, kouřovými a zvířecími aspekty, které dodávají kompozici intenzitu a charakterizují ji.

Hlava: bergamot, geránium

Srdce: skořice

Základ: benzoin, labdanum, kadidlo, kůže, styrax, šedá ambra

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
G Avatar autora | 12.11.2023
Tuto vůni mi vybral pan prodavač v butiku ve Vinohradské ulici a já se okamžitě zamilovala. Je to přesně to, co jsem hledala, výrazná a neobyčejná :-)

Parfémářka Francesca Bianchi vytváří výjimečné, ohromující parfémy, které vyjadřují její nejhlubší emoce.

Poté, co ji k výrobě parfémů inspirovalo mnoho míst na světě, které navštívila a pracovala, jako je Marrákeš, Amsterdam a Florencie, se tato bývalá absolventka dějin umění a vydavatelka uměleckých knih nyní stará o celý proces tvorby parfémů. Od míchání a získávání vlastních materiálů až po stáčení, balení a distribuci.

Senzualistka a historička umění Bianchi je přitahována výraznějšími a emotivnějšími aspekty parfému; věří, že jakýkoli parfém, který vyvolává emoce nebo vzpomínku, je lepší než ten, který prostě vzdává hold určitému materiálu.

Osobně se inspiruje vzpomínkami na vůně z dětství, vůně nejrůznějších míst, krémů na obličej, lidí, dokonce i snů – jejím skutečným měřítkem coby umělkyně je to, že tyto pocity nejzřetelněji vyjadřuje prostřednictvím svých parfémů, aniž by ztratila cokoliv z původní intenzity. Její parfémy jsou jako silná, tajemná, smyslná a hladová stvoření, která svého nositele dokonale pohltí.

Zpět do obchodu