Powered by Smartsupp

Francesca Bianchi - Encounters - niche parfém

Akordy: kosatec s oudovým aspektem, kořeněná dřevitá orientální vůně

Nálada: asertivně hédonistická, tajemná a luxusní

Intenzivní, luxusní a tajemný: tento nový výtvor je výsledkem snahy parfémářky propojit dohromady dvě různé kultury reprezentované dvěma různými materiály, kosatcem a oudem.
Na hranici Východu se Západem, ve styčném bodě mezi dvěma tak odlišnými kulturami, kde rozmanitost vytváří zcela nový jazyk, vzniká nová smyslná vůně. Encounters.

parfémový extrakt 30 ml

2 700 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Ambrová, Dřevitá, Sladká
Pro koho: Unisex

Hlava: bergamot, pomeranč, cassis, levandule, koriandr

Srdce: kosatcové máslo, růže, andělika, skořice

Základ: ambra, castoreum*, oud, santalové dřevo, cedrové dřevo, benzoin, peruánský balzám

*Nebyly použity žádné složky živočišného původu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Parfémářka Francesca Bianchi vytváří výjimečné, ohromující parfémy, které vyjadřují její nejhlubší emoce.

Poté, co ji k výrobě parfémů inspirovalo mnoho míst na světě, které navštívila a pracovala, jako je Marrákeš, Amsterdam a Florencie, se tato bývalá absolventka dějin umění a vydavatelka uměleckých knih nyní stará o celý proces tvorby parfémů. Od míchání a získávání vlastních materiálů až po stáčení, balení a distribuci.

Senzualistka a historička umění Bianchi je přitahována výraznějšími a emotivnějšími aspekty parfému; věří, že jakýkoli parfém, který vyvolává emoce nebo vzpomínku, je lepší než ten, který prostě vzdává hold určitému materiálu.

Osobně se inspiruje vzpomínkami na vůně z dětství, vůně nejrůznějších míst, krémů na obličej, lidí, dokonce i snů – jejím skutečným měřítkem coby umělkyně je to, že tyto pocity nejzřetelněji vyjadřuje prostřednictvím svých parfémů, aniž by ztratila cokoliv z původní intenzity. Její parfémy jsou jako silná, tajemná, smyslná a hladová stvoření, která svého nositele dokonale pohltí.

Zpět do obchodu