Powered by Smartsupp

Francesca Bianchi - The Mariner's Rhyme - niche parfém

Mariner's Rhyme ztělesňuje zážitek zkušeného námořníka, který se odvážně vydává do rozbouřených vod. Pyšní se ostrým kovovým úvodem připomínajícím jemně nabroušené ostří, osvěžujícím ozónovým prvkem kopírujícím chladný mořský vánek a tajemnou hloubkou připomínající nevyzpytatelné hlubiny oceánu. Ačkoli ve srovnání s předchozími vůněmi vyzařuje lehčí, průzračnější auru, nezaměnitelná esence Francescy Bianchi a podmanivý tón kosatce zanechávají nesmazatelnou stopu a utvářejí tuto pozoruhodnou kompozici ve skutečně jedinečné olfaktorické mistrovské dílo.

extrait de parfum 30ml / unisex

2 700 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Parfém
Typ vůně: Aromatická, Citrusová, Pudrová
Pro koho: Unisex
MR volupte 30ml extrait de parfum francesca bianchi perfumes NO SHADOW
Novinka

Unisexová vůně je na jedné straně svěží a průzračná, na druhé straně hutná a strukturovaná. Citrusový a ozónový úvod má svěží a moderní charakter, který je umocněn ostřím aldehydů. Jsme na moři, v otevřeném prostoru, ale přímo z pevniny k nám zavání vůně pomerančových květů. Z pod hladiny odhaluje svou přítomnost slaná ambra a kovový aldehyd spojený s dubovým mechem, které evokují chuť ústřic, stejně jako stinné hlubiny moře. Mystický pocit navozují elemi a kadidlo.

Hlava: bergamot, grapefruit, mořské nóty, levandule, elemi

Srdce: pomerančový květ, kosatec

Základ: šedá ambra, mech, pižmo, pačuli, kadidlo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Parfémářka Francesca Bianchi vytváří výjimečné, ohromující parfémy, které vyjadřují její nejhlubší emoce.

Poté, co ji k výrobě parfémů inspirovalo mnoho míst na světě, které navštívila a pracovala, jako je Marrákeš, Amsterdam a Florencie, se tato bývalá absolventka dějin umění a vydavatelka uměleckých knih nyní stará o celý proces tvorby parfémů. Od míchání a získávání vlastních materiálů až po stáčení, balení a distribuci.

Senzualistka a historička umění Bianchi je přitahována výraznějšími a emotivnějšími aspekty parfému; věří, že jakýkoli parfém, který vyvolává emoce nebo vzpomínku, je lepší než ten, který prostě vzdává hold určitému materiálu.

Osobně se inspiruje vzpomínkami na vůně z dětství, vůně nejrůznějších míst, krémů na obličej, lidí, dokonce i snů – jejím skutečným měřítkem coby umělkyně je to, že tyto pocity nejzřetelněji vyjadřuje prostřednictvím svých parfémů, aniž by ztratila cokoliv z původní intenzity. Její parfémy jsou jako silná, tajemná, smyslná a hladová stvoření, která svého nositele dokonale pohltí.

Zpět do obchodu