Henné Organics - ROSE DIAMONDS LIP EXFOLIATOR

Rose Diamonds byl první peeling na rty, který Henné Organics uvedla na trh. S jemnou barvou růžových okvětních lístků a delikátní vůní růží, je tento peeling společně s naším luxusním balzámem na rty dokonalým duem péče o rty. Dopřejte si opravdový rituál luxusní péče.  

Pouze pro vnější použití.  Uchovejte na chladném a suchém místě. 

Netestováno na zvířatech. 

Vyrobeno v USA.

Značka: Henné Organics
680 Kč
Kategorie: Přírodní kosmetika
Pleť: Péče o rty

POUŽITÍ:

Naneste na navlhčené rty a jemně masírujte krouživými pohyby. Poté opláchněte teplou vodou. Nejlepších výsledků dosáhnete při použití 3x – 4x týdně. 

Naše doporučení: Po exfoliaci rtů a opláchnutí vodou, naneste vrstvu našeho luxusního balzámu na rty. Na pokožce rtů zůstane uzamčena vlhkost a rty budou nádherně hladké a vyživené. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Henné Organics vznikla v roce 2015, kdy tuto luxusní propracovanou přírodní péči o rty uvedla s láskou v život Laura Xiao.

Při výrobě produktů Henné Organics se používají pouze bio vybrané ingredience, značka je maximálně šetrná k přírodě a respektuje životní prostředí.

Zobrazit více

Její minimalistické provedení je inspirováno švédským prostředím a produkty jsou vyráběny v USA. Zakladatelka Laura Xiao podnikla před rokem 2015 doslova cestu kolem světa – od Švédska přes Dánsko, Nový Zéland, Austrálii. Změny napříč kontinenty a život v pohybu ji přivedly k nápadu, vyrobit vlastní značku líčení a péče, které by byly jednoduché v aplikaci a zároveň by přinášely pocit luxusu.