Powered by Smartsupp

Hima Jomo - Loon - niche parfém

Parfémová voda Loon, pod kterou se stejně jako u vůně Pashm podepsal Bertrand Duchaufour, zachycuje esenci milované pandžábské růžové soli. Zažijte mystickou a éterickou auru díky vonným tónům cypřiše a alpské protěže, které se rozplývají v květinovém srdci z růže a jasmínu. Vetiver a cedrové dřevo dodávají vůni kořeněný nádech a připomínají hřejivou vůni země. Loon vypráví příběh o odvaze a síle horníků těžících solné krystaly v třpytivých odstínech růžové.

edp 50 ml / unisex

Značka: Hima Jomo
4 450 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Aromatická, Dřevitá, Růžová
Pro koho: Unisex
LOON packshot
Novinka

Hlava: cypřiš, alpská protěž, sněžné nóty

Srdce: růže, jasmín sambac, kadidlo

Základ: vetiver, himalájské cedrové dřevo, růžová sůl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za parfémovým brandem Hima Jomo, založeným v Paříži v roce 2022, stojí odborníci a parfémoví nadšenci z Číny, Tibetu, Bhútánu, Indie a Francie. Jeho příběh se začal psát uprostřed pandemie, v době, kdy jsme byli nuceni trávit delší dobu v izolaci. Díky této neblahé zkušenosti se propast mezi obyvateli metropolí a okolním světem zvětšila více než kdykoli předtím a touha po opětovném spojení se tak zintenzivnila.

Zobrazit více

Vůně Hima Jomo zavedou své nositele na dobrodružnou cestu do divokých Himalájí, která jim umožní návrat ke kořenům a znovuobjevení pocitu pohody prostřednictvím přijetí olfaktorického bohatství této nebeské země.

Název Hima Jomo je kombinací dvou slov – slova Hima, které symbolizuje posvátné sídlo sněhu a zdroj života pro polovinu světové populace a slova Jomo, které označuje bohyni chránící majestátní zasněžené hory. Tato filozofie odráží způsob života, který vyznávají himálajští nomádi, kteří nacházejí klid a štěstí uprostřed svého odloučení od rušného vnějšího světa. Jejich život zaměřený na to nejnutnější je důkazem toho, že skutečné štěstí nespočívá v hojnosti, ale v nalezení radosti i z těch nejobyčejnějších věcí.

Parfémy z kolekce Treasures od Hima Jomo jsou inspirovány těmi nejlepšími himalájskými ingrediencemi. Přírodní parfémy této „no cruelty“ značky ukrývají minimalisticky navržené obaly, jež jsou inspirovány životem v jednoduchosti. Hima Jomo svými parfémovými kreacemi povzbuzuje v odpoutání se od rušného vnějšího světa a žitím v přítomném okamžiku, aniž bychom se starali o to, co dělají ostatní. Trojice vůní vás vezme na olfaktorickou cestu po malých tibetských vesnicích, nejkrásnějších rituálech a nejbohatších botanických ingrediencích.

Zpět do obchodu