Féret - Hyalomiel Parfum Violette – Vyživující gel na ruce a nohy

Hydratace, zjemnění, osvěžení pokožky – již více než sto let tento až zázračný gel vyživuje a zkrášluje pokožku. Obsahuje med organického původu pocházející z francouzského Garrigue a ucítíte kromě něj i jemnou vůni fialky. Navzdory sychravému a chladnému počasí Hyalomiel udržuje pokožku hydratovanou a svěží. Navíc působí také preventivně proti stárnutí pokožky a udržuje elasticitu – a jak známo, účinná denní péče o pokožku je zásadní pro její krásný vzhled i do budoucna. A pokožka rukou toho dokáže zvlášť hodně prozradit…

Značka: Féret
330 Kč
Kategorie: Kosmetika
Tělo: Krémy na ruce

Hlavní účinná složka, med organického původu, je bohatě vyživující. Avšak gelové složení je nemastné a nelepí. Hloubková hydratace a výživa, ale s pocitem „lehkých“ rukou! 

Tipy pro použití:

Použijte nejprve malé množství gelu a jemně vetřete do pokožky rukou nebo nohou. V případě potřeby přidejte požadované množství. V okamžiku bude Vaše pokožka hydratovaná, zjemněná a díky jemné parfemaci také krásně osvěžená a provoněná. Je vhodný pro použití jak v zimě, tak v průběhu celého roku. 

Dermatologicky testované, vhodné pro citlivou pokožku. 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PJ Avatar autora | 7.5.2020
Jsem moc spokojená. Dobře se vstřebává, a ještě příjemně a hlavně dlouho voní.

Francouzská značka Féret se může pyšnit tím, že již více než sto let drží kvalitu svých produktů na vysoké úrovni.

Od svého vzniku na konci roku 1800, je Bloc Hyalin - 100% přírodní deodorant z kamence draselného produktem, který je ve světě často napodobován. V roce 1930 tedy firma Féret Parfumeur stanovila jednotný vzhled, velikost, tvar a kvalitu svých produktů, která je dodržována do dnešních dní a díky přiloženým informacím v krabičkách si mohou být zákazníci jisti, že se jedná o originální produkt podle receptury z roku 1878. 

Zobrazit více

Dlouhá historie firmy zanechala opravdový poklad v podobě reklam, starých propagačních materiálů, katalogů, originálních balení a článků v tisku. To je to, co dnes pohání Alexise Cabanneho chtít znovu spustit kompletní sortiment vyrobený ve Francii, který navíc zůstává věrný původní identitě značky.

Více z historie:

1878: Sourozenci Féretovi, Lucien a Roger, následují svého otce, který založil společnost v roce 1865. Bratři vytvářejí novou společnost, Féret Frères, která zajišťuje distribuci velkých jmen, jako Cutex, Pétrole Hahn, Nivea, Bourjois, Colgate Odo-ro-no, Bayer ... V této době již Féret Parfumeur ve Francii vyrábí Bloc Hyalin a Hyalomiel.

1900: Bloc Hyalin získává tři medaile na světové výstavě v Paříži a stává se základním a nejvíce používaným produktem pro holiče, kadeřníky a dermatology.

Hyalomiel je též populární a využívá se pro ošetření a péči o pleť s mnoha způsoby využití. Velkou výhodou je jeho multifunkčnost a fakt, že jej může používat celá rodina včetně nejmenších dětí.

Ve třicátých letech si značka Féret užívá celosvětové prestiže a zaměstnává ve Francii více než 700 lidí a v zámoří otevírá několik prodejen.

V roce 1970, po smrti pana Luciena Féreta, Féret Frères ukončují spolupráci s ostatními značkami a Féret Parfumeur pokračují s výrobou a distribucí pouze vlastních značek: Bloc Hyalin a Hyalomiel.

1975: Mme Féret (Rogerova dcera) provozuje firmu společně s manželem a domlouvají trvalou distribuci do francouzských lékáren a v menší míře i do Spojených států.

2012: Jeden z hrdých vnuků, Alexis Cabanne, navazuje na rodinnou tradici a snaží se využít možností moderního obchodu a zahajuje opětovné uvedení produktů na zahraničních trzích. 

 

Zpět do obchodu