Powered by Smartsupp

Les Cocottes de Paris - Melle Cléo - niche parfém

V roce 1896 byla považována za nejkrásnější ženu na světě. Tancovala už jako velice mladá, ale až v Pařížské opeře skutečně zdokonalila své schopnosti. Její mimořádný vzhled přitahoval pozornost, cokoli dělala, nosila nebo koupila, byla ihned kopírována všemi. Vůně je okouzlující s nepředvídatelnými variacemi, stejně jako samotná Melle Cleo.

edp 50ml / dámská

1 920 Kč
Kategorie: Parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Dřevitá, Ovocná, Svěží
Pro koho: Dámská

Hlava: bergamot, dřevo z růží, liči

Srdce: ylang ylang, noční květ

Základ: lišejník, bavlna z květin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přeneste se do Francie 19. století, půvabně krásného období, které se označuje za La Belle Epoque. Bylo ohromující směsicí umělecké kreativity, politické moci a kulturního života, který dosáhl nebývalé úrovně. Docházelo k vzniku bulvárů, kaváren. Jednalo se o období rozkvětu fotografie, zrodu kinematografie a šokujícího skandálu – většinu z nich vytvářely nebo se točily kolem takzvaných Queens of the Night, v Paříži známé také jako Les Cocottes.

Zobrazit více

Les Cocottes byla hrstka mimořádných žen, které se řídily vlastními pravidly. Úchvatně nádherné kurtizány, které byly uctívané nejen za svůj nápaditý vzhled, ale i nadání pro tanec a zpěv. Zanedlouho o nich věděl celý svět.

Anais Biguine se nechala těmito neuvěřitelně temperamentními ženami s různými charaktery inspirovat. Tato výjimečná parfémářka se ráda zabývá životy osobností, které měly fascinující existenci a využívá jich při své tvorbě. Les Cocottes de Paris byly vrcholem rozsahu této jedinečné doby. Byly prvními ženami, které si nárokovaly svobodu. Ženy, které byly nespoutané, divoké a v Evropě nejvíce vyhledávané ženy své doby. Vznikly tři druhy úžasných vůní, které vystihují tyto mimořádné osobnosti.

Zpět do obchodu