Powered by Smartsupp

Nudus

Rtěnka nūdus byla stvořena pro inteligentní ženu, která myslí na svoji budoucnost, chce po sobě zanechat na světě nějakou stopu a která si uvědomuje hodnotu a důležitost svého zdraví. Ví, co chce, a požaduje tak jen to nejlepší. Zavázala se dělat vědomější, lepší rozhodnutí. I proto používá nūdus.

Zobrazit více

Mimořádná kvalita složení

Nūdus chce, abyste vypadala nádherně a cítila se úžasně. Více než dva roky ve výrobě, vynikající směs 27 aktivních přírodních látek. Speciálně navržená receptura obsahující superfoods, antioxidanty, vitamíny A, B, C, D, E a K, esenciální mastné kyseliny a špičkové přísady proti stárnutí, které udržují vaše rty měkké a pomáhají chránit je před stresem způsobeným životním prostředím.

nūdus rtěnky jsou vyráběny ručně s použitím krásných, certifikovaných organických ingrediencí, jako jsou bioaktivní starověké ájurvédské barvy a výtažky z květin, ovoce, bylin a minerálů s organickými za studena lisovanými oleji včetně dýně, kiwi, maliny, granátového jablka, arganu a moringy. Díky tomu je výživný koktejl vlhkosti a krásy.

„Lip Euphoria“ je inteligentní receptura vyrobená z ingrediencí potravinářské kvality, které vaše tělo rozpoznává pro zdravý úsměv.

Ručně vyráběné

nūdus věří, že pokud vyrábíte rtěnku z krásných organických látek, zaslouží si být produkována s ohledem na zachováním integrity raw surovin a s láskou. Proto jsou rtěnky vyráběny ručně, v malých várkách a v certifikovaném organickém prostředí v australské Sydney.

Do procesu není zapojeno žádné strojní zařízení a každý krok na cestě k zajištění kontroly čerstvosti a kvality zajišťuje maximální péči o drahocenné suroviny. Můžete si být jisté, že když obdržíte svůj produkt nūdus, je v té nejvyšší kvalitě a čerstvý.

Zdravé barvy

Proč jsou barvy rtěnek nūdus tak odlišné od všeho ostatního na trhu?

Ájurvéda znamená „životní moudrost“. Je považována za jeden z nejstarších léčebných systémů světa. Zrodila se v Indii před více než 5 000 lety. Ájurvéda využívá moudrost života odhalováním tajemství přírody, která pomáhají udržovat člověka zdravého a dovolují mu žít v souladu s jeho duší.

Pigmenty nūdus jsou speciální směsí ajurvédských čistých bioaktivních barevných výtažků z květin, ovoce, bylin a minerálů. Každý barevný extrakt má dvojí účel: biologickou aktivitu a terapeutickou funkci. Tyto barevné výtažky byly vybrány na základě jejich vlastností zajišťujících preventivní zdravotní péči. Extrakty poskytují nejen déle držící barvy, ale také bezpečnější hydrataci. Založeno na technologii starověkého, a přesto progresivního tradičního léčebného systému.

Certifikace

Ne všechny ingredience v produktech byly vyrobeny stejným způsobem, a tedy se stejnou kvalitou. Některé produkty mohou o sobě tvrdit, že jsou organické nebo přírodní, ale ani zdaleka to nemusí být pravda. Mohou být zpracovávány pomocí drsných chemikálií určených k extrakci olejů z rostlin nebo je u nich použit peroxid vodíku k bělení včelích vosků. Takové produkty pak obsahují zbytky těchto chemikálií a pesticidů. Zde nabízí nūdus alternativu a jeho maximálním úsilím je zajistit bezpečnost produktů a tedy chránit zdraví. 

Nūdus je prvním výrobcem v Austrálii, který má na svých rtěnkách certifikaci COSMOS Organic, certifikovanou australskou certifikační společností Australian Certified Organic (ACO). ACO je nejuznávanější certifikační orgán v celé Austrálii i po celém světě.

Certifikační proces sám o sobě je dlouhá a náročná cesta, což vysvětluje, proč většina společností tohoto úspěchu nedosahuje nebo nemůže dosáhnout. Nositelky rtěnek nūdus jsou pro společnost natolik důležité, že firma tuto náročnou, zdlouhavou cestu certifikace absolvovala a mohla tak nabídnout produkt, kterému můžete věřit a těšit se z něj bez sebemenších obav.

Jednou ročně firma nūdus podstupuje revizní kontrolu, aby mohla své zákazníky ujistit, že jsou stále dodržovány přísné standardy certifikace. Společnost má vždy zajištěnou úplnou sledovatelnost všech složek a ví tak, odkud pocházejí, a co je nejdůležitější, jak jsou zpracovány. Tím je zajištěn skutečný klid v duši nejen pro společnost nūdus, ale hlavně pro všechny zákaznice.

 

Žádné produkty značky Nudus nebyly nalezeny...
Zpět do obchodu