První pomoc, jak na odrosty a šediny, když nemůžete ke kadeřnici.

Spousta žen je zvyklá pravidelně navštěvovat kadeřnické salony.  Bohužel, v této době je jejich návštěva nemožná. A to pro mnoho žen znamená jedno. Sáhnout po domácím barvení vlasů. Máme pro vás tip, jak nenadělat víc škody než užitku.

 

Vyzkoušejte zakrytí šedin pomocí krycího pudru Care and Cover. Voděodolný, potu odolný a opravdu vysoce pigmentovaný pudr pokryje odrostlé vlasy, ale i šediny! 

mascara-sli

 

V nabídce máme osm přírodních odstínů barvy splývajících s vlasovými vlákny a diskrétně řešících problém, který prozrazuje více, než bychom chtěli. Přizpůsobivá a lehká textura pudru promění svými úžasnými výsledky nedostatek v dokonalost. Přirozený efekt získáte díky směsi zklidňujících vosků, vitaminům E a C, kyselině citronové a pH regulátoru, který vyživuje a chrání vlasy silným antioxidantem. Pudr se snadno nanáší a stejně tak snadno je i odstranitelný šamponem na mytí vlasů.

 

come-nascondere-la-ricrescita-dei-capell

 

Použití je velmi jednoduché. Pomocí přiloženého štětečku naneste přípravek na vlasy od kořínků až po konečky. Postup je možné opakovat, dokud nebudou kořínky zcela pokryty a barva vlasů jednotná. Po dobu 1 minuty nechte pudr přilnout a poté vyčešte.

 

A malý tip na závěr. Pudr dokáže ubrat pár let věku i Vašemu muži : )

 

68CA5689-6CA0-4950-A4F8-5F1CD334FA45