Powered by Smartsupp

Stora Skuggan - Discovery set

Poznejte Stora Skuggan a její mystické vůně. Minimalisticky provedený Discovery set obsahuje vzorky všech vůní této severské značky.

7 x 2 ml

Značka: Stora Skuggan
1 400 Kč
Kategorie: Parfémy
Snímek obrazovky 2022 01 25 v 11.26.23
Novinka

Set obsahuje: Mistpouffer - Fantôme de Maules - Moonmilk - Silphium - Thumbsucker - Azalai - Hexensalbe

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 27.12.2023
skvělá volba pro ty, kteří si nemohou vybrat :-)

S mysteriózními názvy i příběhy, charakteristickou skandinávskou estetikou na obalech i flakonech a unikátním přístupem k jednotlivým ingrediencím přichází skupina mladých švédských alchymistů s pěticí vůní, které rozhodně nejsou pro každého. A to je na nich to nejlepší...

Zobrazit více

Značku parfémů Stora Skuggan v roce 2015 stvořila skupina mladých alternativních alchymistů. Olle Hemmendorff a Tomas Hempel se rozhodli založit společnost, ve které je možné dosáhnout svobody v každém aspektu tvoření: od formulace vůní po balení a branding .

Vůně Stora Skuggan jsou odvozeny z autonomní identity úzce spojené s tradicí řemesla, kde se tvůrčí proces stává základním konceptem každého parfému. Navíc její zakladatelé pocházejí z prostředí umění a designu, což zaručuje nepřetržité experimentování s jedinečnými výsledky. Inspirace pro jednotlivé parfémy Stora Skuggan pochází z míst, pocitů, emocí a všeho, co hýbe myslí.

Stora Skuggan znamená ve švédštině „velký stín“, jde také o název známého parku v centru Stockholmu, města, kde Stora Skuggan sídlí.

Zpět do obchodu