Powered by Smartsupp

Depuravita - Absolute Glow

Přírodní rozjasňující lék pro Vaši pleť.

Dodejte pleti živiny a rozjasněte ji pomocí camu camu a baobabu, dvou druhů super ovoce, které jsou mimořádně bohaté na vitamín C a antioxidanty. Tento produkt je ideální pro lidi, kteří žijí hektickým životním stylem, ale také pro ty, kteří žijí v oblastech se znečištěným ovzduším.

100 g

Značka: Depuravita
875 Kč
Kategorie: Kosmetika

Veškeré obsažené množství koncentrovaného vitamínu C, spolu s dalšími vitamíny a minerály, obsaženými v Absolute Glow je vysoce účinným antioxidantem, který zabraňuje a zpomaluje rozvoj známek předčasného stárnutí, zejména v kombinaci s účinným ochranným krémem proti slunečnímu záření. Níže uvádíme některé z výhod těchto super bobulí.

Redukuje pigmentaci: Camu camu obsahuje vysokou hladinu vitamínu C a niacinu, což znamená, že má vynikající účinek na buňky produkující melanin, takže jakékoli skvrny a poškození způsobené sluncem nebo pigmentové skvrny a jizvičky zanechané po akné s časem slábnou až zcela vyblednou.

Rozjasňuje pokožku: Nejenže se s užíváním camu camu vyřeší vaše potíže s pigmentací, ale také dochází k důslednému odstraňování odumřelých buněk, které mají za následek šedou pokožku a okamžitě ozdravuje a rozjasňuje vaši pleť.

Bojuje proti viditelným známkám stárnutí: Podle odborných dermatologů je vitamín C nezbytný pro syntézu kolagenu. Právě kolagen je to, díky čemu naše pokožka vypadá tak svěže a mladistvě a přirozeně působí jako prevence proti jemným liniím a ztrátě pružnosti.

Příznivé účinky baobabu

Jelikož se svým obsahem jedná o nejvýživnější potravinu na světě, je plod baobabu obrovským zdrojem vitamínů, antioxidantů a vlákniny. Ačkoli každá část stromu je velmi hodnotná, včetně listů, jež jsou bohatou zeleninou, plod, ze kterého pochází baobabový prášek, je mimořádně účinný. Je v něm obsaženo šestinásobné množství vitamínu C, než obsahuje pomeranč. Poskytuje významný podíl vápníku, fosforu a draslíku, s čímž přímo souvisí náš imunitní systém, stav pleti, kostí a také ovlivňuje naši náladu a hladinu energie.

Vysoký obsah vlákniny

Vysoký obsah vlákniny v baobabu pomáhá harmonizovat zažívací systém, zejména napomáhá udržovat zdravou hmotnost, podporuje zdraví srdce, a dokonce redukuje výkyvy hladiny cukru v krvi. Plod baobab je tvořený z 50 procent vlákninou a poskytuje 6 gramů vlákniny v jedné porci.

Použití

Přidejte 5g odměrky do vašeho jogurtu, čerstvé šťávy nebo vašeho smoothie, protřepejte nebo zamíchejte a konzumujte každý den, ideálně ráno.

Produkt je vhodný pro těhotné a kojící ženy, přesto ale doporučujeme jeho užívání konzultovat se svým lékařem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Depuravita představuje holistickou řadu detoxikačních produktů, doplňků a elixírů, které čistí tělo i duši. Značka sídlící v italské Lombardii se etablovala jako průkopník v rozvíjejícím se světě detoxikační a čistící kosmetiky a je protiváhou vůči chemicky vyráběným produktům proti stárnutí. Depuravita pevně věří v propojení člověka s přírodou a vesmírem a pěstuje své vlastní ovoce a zeleninu v malebné vesničce na okraji italských Alp, kde získává vzácné, exotické vitamíny a minerály z celého světa.

Zobrazit více

Vize zakladatelky

Sandra Nassima, narozena v Istanbulu, původně manažerkou v oblasti designu a náruživou cestovatelkou, žila v rušných městech jako je New York, Miami a Milán. Kvůli životu ve městě si uvědomila důležitost očištění mysli a těla a jejich ochranu před toxiny a stresem spojenými s městským životem. Nassima byla již unavená z chemicky vylepšovaných produktů, a proto se obrátila k matce přírodě, aby se vydala na cestu k vytvoření těch nejlepších detoxikačních a kosmetických přípravků na trhu. V roce 2018 Nassima představila přelomový projekt, který kombinuje péči o pleť, výživu a zdravý životní styl, inspirovaný ájurvédskými holistickými filozofiemi. Na své cestě zjistila, že přírodní, organické a aktivní složky jsou klíčem k obnovení vitality a zpomalení procesu stárnutí.

 “S vesmírem jako mým průvodcem, vítám pozitivní energii, stejně smýšlející a pozitivní lidi, kteří sehrávají důležitou roli v této neustále se vyvíjející revoluci životního stylu.”

Sandra Nassima

Zpět do obchodu