Powered by Smartsupp

Depuravita - Feed and Fit

Buďte fit!

Užívejte acai pro jeho energizující sílu a účinek rychlého spalování tuků a moringu pro její schopnost nastartovat a urychlit funkci metabolismu, nemluvě o jeho čistících vlastnostech. Naprosto ideální pro udržování kondice, ale také pro posílení imunitního systému, jelikož moringa i acai obsahují vysoce silné protizánětlivé látky.

 100 g

Značka: Depuravita
780 Kč
Kategorie: Kosmetika

Bobule acai, brazilská superpotravina, je jedním z nejsilnějších antioxidantů na světě. Je klíčovým prvkem proti stárnutí a je prospěšná pro celkové zdraví a pohodu.

Moringa, velmi vzácná rostlina nalezena v sub-himálajských oblastech, je již více než tisíciletí považována na indickou superpotravinu. Moringa spolu s bioaktivními rostlinnými sloučeninami, fyatáty a antinutričními látkami, je po staletí označována jako přírodní doplněk stravy.

Co je moringa

Moringa je plná živin, vitamínů, vápníků, železa a bílkovin, a to v takové míře, že se řadí mezi největší hráče ve výživě, s přehledem přebíjí pomeranče v obsahu vitamínu C a dokonce si "poradí" i se špenátem. Moringa vám může pomoci přestat mít touhy po jídle, a případně jíst méně a zdravě. Také má předpoklady regulovat hladinu cukru v krvi, a proto je velmi nepravděpodobné, že budete mít chuť na nezdravá jídla plná tuků, soli a cukru. Hubnutí je díky tomu mnohem jednodušší.

Co jsou bobule acai a jejich zdraví prospěšné vlastnosti

Acai jsou fialově zbarvené bobule, které se vyskytují v amazonském pralese. Bobule acai obsahují vysokou hladinu antioxidantů, ve skutečnosti nejvyšší hodnotu ORAC (oxygen radical absorption capacity - absorpce kyslíkových radikálů) v porovnání s jakoukoli jinou potravinou. Acai bobule nejsou bohaté jen na antioxidanty, ale také obsahují obrovské množství vlákniny, vitamínů, minerálů, nenasycených kyselin jako jsou Omega 3, 6 a 9 a mnoho dalších základních sloučenin.

Bobule acai potlačují chuť k jídlu, jsou bohaté na vlákninu a mají pozitivní vliv na trávicí systém. Pomáhají tělu lépe zpracovávat potravu a efektivněji spalovat tuky, což usnadňuje hubnutí. Esenciální mastné kyseliny obsažené v bobulích také zlepšují funkci metabolismu a napomáhají tělu k jeho přirozenému a hladkému chodu.

Použití

Přidejte 5g odměrky do vašeho jogurtu, čerstvé šťávy nebo vašeho smoothie, protřepejte nebo zamíchejte a konzumujte každý den. Ideálně ráno.

Složení

organic moringa, organic açai

Produkt je vhodný pro těhotné a kojící ženy, přesto ale doporučujeme jeho užívání konzultovat se svým lékařem.

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PS Avatar autora | 12.5.2021
Od té doby, co si každé ráno přimíchávám do snídaně, se mi upravilo trávení. Začnu dávat i do snídaní celé rodině ;)
5
MH Avatar autora | 21.4.2021
Třetí týden beru přípravek FEED and FIT a musím říct, že mi opravdu dělá dobře. Pravidelně cvičím a cítím se nějak víc nabuzená :) a ohromně se mi zlepšilo trávení.

Depuravita představuje holistickou řadu detoxikačních produktů, doplňků a elixírů, které čistí tělo i duši. Značka sídlící v italské Lombardii se etablovala jako průkopník v rozvíjejícím se světě detoxikační a čistící kosmetiky a je protiváhou vůči chemicky vyráběným produktům proti stárnutí. Depuravita pevně věří v propojení člověka s přírodou a vesmírem a pěstuje své vlastní ovoce a zeleninu v malebné vesničce na okraji italských Alp, kde získává vzácné, exotické vitamíny a minerály z celého světa.

Zobrazit více

Vize zakladatelky

Sandra Nassima, narozena v Istanbulu, původně manažerkou v oblasti designu a náruživou cestovatelkou, žila v rušných městech jako je New York, Miami a Milán. Kvůli životu ve městě si uvědomila důležitost očištění mysli a těla a jejich ochranu před toxiny a stresem spojenými s městským životem. Nassima byla již unavená z chemicky vylepšovaných produktů, a proto se obrátila k matce přírodě, aby se vydala na cestu k vytvoření těch nejlepších detoxikačních a kosmetických přípravků na trhu. V roce 2018 Nassima představila přelomový projekt, který kombinuje péči o pleť, výživu a zdravý životní styl, inspirovaný ájurvédskými holistickými filozofiemi. Na své cestě zjistila, že přírodní, organické a aktivní složky jsou klíčem k obnovení vitality a zpomalení procesu stárnutí.

 “S vesmírem jako mým průvodcem, vítám pozitivní energii, stejně smýšlející a pozitivní lidi, kteří sehrávají důležitou roli v této neustále se vyvíjející revoluci životního stylu.”

Sandra Nassima

Zpět do obchodu