Henné Organics - LUXURY LIP TINT - INTRIGUE

Po mnoha dotazech byly luxusní tónované balzámy zařazeny do stálé nabídky Henné Organics. Intrigue je krásný odstín tmavě červené, který lichotí každému tónu pleti. Pro lehký dotek barvy naneste jednu vrstvu, pro výraznější tón přidejte vrstev více.  

Pouze pro vnější použití.  Uchovejte na chladném a suchém místě. 

Netestováno na zvířatech. 

Vyrobeno v USA.

 

Značka: Henné Organics
600 Kč
Kategorie: Přírodní kosmetika
Pleť: Péče o rty

POUŽITÍ:

Pro lehký dotek barvy naneste jednu vrstvu, nebo více vrstev pro sytější odstín. Naneste znovu, jakmile budete potřebovat. 

Naše doporučení: Nejdříve na Vaše rty použijte jeden z našich peelingů na rty. Rty pak budou hladké a bez šupinek a barva se nádherně rozetře.

Značka Henné Organics vznikla v roce 2015, kdy tuto luxusní propracovanou přírodní péči o rty uvedla s láskou v život Laura Xiao.

Při výrobě produktů Henné Organics se používají pouze bio vybrané ingredience, značka je maximálně šetrná k přírodě a respektuje životní prostředí.

Její minimalistické provedení je inspirováno švédským prostředím a vyrobeno v USA. Zakladatelka Laura Xiao podnikla před rokem 2015 doslova cestu kolem světa – od Švédska přes Dánsko, Nový Zéland, Austrálii. Změny napříč kontinenty a život v pohybu s nimiž se muselo její tělo vyrovnávat, ji přivedly k nápadu, vyrobit vlastní značku líčení a péče, které by byly jednoduché v aplikaci a zároveň by přinášely pocit luxusu.